banner120

Nazım Baba son yolculuğuna uğurlandı

Yaşamı boyunca CHP’ye hizmet eden, kişiliği ve beyefendiliği ile hep ön planda olan Nazım Baysan, önceki akşam hayata gözlerini yummuştu. Cenazesi dün Siteler Camiinde öğle namazından sonra kılan cenaze namazıyla Salıbeyler Mahallesi mezarlığına defnedildi. Cenazeye çok sayıda vatandaş ve sevenleri katıldı.

Nazım Baba son yolculuğuna uğurlandı

Haber: Kasım ŞAHİN - Semih BAYKAL

Salıbeyler Mahallesi halkından, Güzin Baysan'ın eşi, Nalan Kayacan, Serkan Baysan ve Gürkan Baysan' ın Babaları; Haluk Kayacan, Leyla Uludağ Baysan ve Tülay Alan Baysan'ın Kayınpederleri, Esin, Selin Kayacan, Harika Seryal, Berfu ve Ceylin Baysan' ın Dedeleri,  Boluspor’un Kurucu ve Futbolcularından, Köy Hizmetlerinden (YSE) den emekli, yaşamı boyunca CHP’ye hizmet eden, kişiliği ve beyefendiliği ile hep ön planda olan Nazım Baysan,  Siteler Camiinde öğle namazından sonra kılan cenaze namazıyla Salıbeyler Mahallesi mezarlığına defnedildi. Cenazeye, CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, CHP Kadın Kolları Başkanı Zuhal Toker Işın, CHP eski Belediye Başkan Adayı Mehtap Mısırlıoğlu, CHP İl Teşkilatı, Boluspor Eski Başkanı Emin Semercioğlu, Belediye Başkan Vekili Necip Çarıkçı, MHP İl Başkanı Mehmet Aydın, Boluspor Teknik Direktörü Cüneyt Karakuş, CHP’nin duayeni Yener Bandakçıoğlu, CHP’li Belediye Meclis ve İl Genel Meclis üyeleri, Bolu Belediyesinde Zabıta Müdürlüğünde görev yapan zabıta memurları, çok sayıda seveni ve yakını katıldı. Cenaze de eşi Güzin Baysan ise ayakta güçlükle durabildi.

CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan’ın dün PM’ye girmek için Ankara’da CHP Genel merkezinde yoğun çalışma yaptığı ve bu nedenle cenazeye katılmadığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2016, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124