Ne varsa eskilerde var

Kızılay’ın Mudurnu ve Yeniçağa ilçelerinde gerçekleştirdiği olağan genel kurullarında bu görevi 30 ve 15 yıldan beri sürdüren Mehmet Küçükatalay ve Tevfik Ay yeniden şube başkanlığına...

Ne varsa eskilerde var

Kızılay’ın Mudurnu ve Yeniçağa ilçelerinde gerçekleştirdiği olağan genel kurullarında bu görevi 30 ve 15 yıldan beri sürdüren Mehmet Küçükatalay ve Tevfik Ay yeniden şube başkanlığına seçildiler.

 

Mudurnu’da Türk Kızılay Mudurnu Şube Başkanlığını 30 yıldır Mehmet Küçükatalay sürdürüyor. Türkiye Kızılay Derneği Mudurnu Şubesi'nin 41'inci olağan genel kurulu belediye lokalindeki toplantı salonunda gerçekleştirildi. Genel kurula mevcut başkan Mehmet Küçükatalay ve Aydın Özpelit iki liste ile girdi.45 delegelerin oyunu alarak yeniden şube başkanı seçilen Küçükatalay, 30 yıldır sürdürdüğü Kızılay Mudurnu Şube Başkanlığı görevine bir kez daha seçilmiş oldu. Şube Başkanı Küçükatalay, 30 yıldır Kızılay Mudurnu Şube Başkanı olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, görevini en iyi şekilde yapmanın huzuru içerisinde olduğunu ifade etti. Kızılay olarak Mudurnu'ya birçok hizmette bulunduklarını ifade eden Küçükatalay, Mudurnu Halkının Kızılay'ı hiç bir konuda yalınız bırakmadığını, her etkinlikte yanlarında olduklarını belirtti. 

 

Yeniçağa “Tevfik Ay” dedi

 

Yeniçağa İlçesinde Türk Kızılay Yeniçağa Şube Başkanlığını 15 yıldır Tevfik Ay sürdürüyor. 
Türkiye Kızılay Derneği Yeniçağa Şubesi'nin 5. Olağan Genel Kurulu Kızılay binasının toplantı salonunda gerçekleşti. Genel Kurula Mevcut Başkan Tevfik Ay tek listeyle girdi. Genel Kurulda 32 delegenin oyunu alan Ay, Yeniçağa Kızılay Şube Başkanlığına yeniden seçildi. Genel kurulun ardından açıklama yapan Ay, Kızılay Şube Başkanlığına yeniden seçilmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Görevini 15 yıldan beri en iyi şekilde yaptığını ve bundan sonrada en iyisini yapmaya çalışacağını ifade eden Ay, Yeniçağa'ya Kızılay olarak birçok hizmette bulunduklarını ve bundan sonra da hiç bir konuda yalnız bırakmayacaklarını belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124