NE YAPTIN KARAYOLLARI!

HighWay Outlet alışveriş merkezinin D-100 karayolu bağlantısı, yolun kaçak olduğu iddiasıyla Karayolları taraından kapatıldı.

NE YAPTIN KARAYOLLARI!
HABER: AYSUN BEYKOZ

bu sabah aniden Karayolları ekiplerinin iş makinalarıyla alış veriş merkezinin girişine gelerek bağlantı yolunu beton bloklarla kesmesi üzerine AVM çalışanları bu olaya yoğun tepki gösterdiler.Yaklaşık bir ay öncede kapatılan yolun tesis yetkililerince mahkeme tarafından yürütmeyi durdurma kararı aldırmasıyla yol kullanıma tekrar açılmıştı.Karayolları 4. Bölge  Müdürlüğünce daha önce mahkeme kararıyla açılması onaylanmış olan yolun, yürütmeyi durdurma kararına rağmen yeniden kapatması birçok soru işaretinide beraberinde getirdi. yaklaşık 2000 üzerinde çalışana istihdan kapısı olan Hıghway'de gerekli önlemler alınmaması halinde yeni işsizler ortaya çıkacağına kesin gözüyle bakılıyor.
Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2016, 18:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
sedat can
sedat can - 5 yıl Önce

bence ne yaptıklarını kendileri de bilmiyor. birilerine yaranalım sırtımızı pışpışlasınlarda binlerce kişi de işsiz kalacakmış amaan ne olacak canım kalıversinler.

Bolulu
Bolulu - 5 yıl Önce

bu ülkede adalet bir bayan isimi midir ?

ADALET
ADALET - 5 yıl Önce

her zaman adalet...kimsenin ekmeğine zarar vermeden olayı çözelim...alışveriş merkezinin önce adının sonra içeriğinin millileştirilmesi elzemdir....

Bir Dost
Bir Dost - 5 yıl Önce

boluda kaliteli ve ucuz alışveriş yapılacak en güvenli yeri kapatmak hangi akla sığacak bir hareket.
boludan geçen otoyol müşterilerinin bu tesiste bıraktığı para direk boluya akıyor.
sürekli küçülen bu şehri tamamen kapatmak isteyenlerin ekmeğine yağ sürülürken milletvekillerimiz uyuyor...

vatandaş
vatandaş - 5 yıl Önce

şimdiye kadar nerdelerdi akılları yenimi başına gelmiş anlam verilemeyen bir uygulama

SIRADAKİ HABER

banner128