banner120

Necmi Yaman güven tazeledi

Mengen Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu yapıldı. Başkanlığa yeniden seçilen Necmi Yaman güven tazeledi. Seçimlerde İlyas Çalış ile yarışan Yaman 145 oy alarak başkanlığa yeniden seçildi....

Necmi Yaman güven tazeledi

Mengen Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu yapıldı. Başkanlığa yeniden seçilen Necmi Yaman güven tazeledi. Seçimlerde İlyas Çalış ile yarışan Yaman 145 oy alarak başkanlığa yeniden seçildi. Aynı zamanda Ak Partili belediye meclis üyesi olan Çalış ise 37 oyda kaldı.10 yıldır Mengen Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanlığı görevini sürdüren Yaman bu sonuçla 4 yıllığına daha başkanlığa seçilmiş oldu. Kongrede ilk önce başkanlık divanı seçimi yapıldıktan sonra, saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Ardından yönetim kurulu ve denetim kurulu raporları okunup ibra edildi.  Daha sonra kooperatif bütçesi ayrı ayrı okunarak ibra edildi.

Kooperatifin Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; Necmi YAMAN (Başkan) Burhan ERÖZ (Mengen Esnaf Odası başkanı) Orhan ÜNSAL (Mengen Nakliyeciler Koop.Başk.)Hüseyin ŞAHİN (Çayköy Orman Koop.Başk.)Mustafa YILMAZ (üye)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124