Neden yapıldı? Neden söküldü?

Bolu Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda İzzet Baysal Caddesi ile şehrin bir sokak ve caddelerine döşenen görme özürlü vatandaşların kullanması için özel sarı renkteki plastik yollar sökülmeye başlandı. Özel yolların sökülme işini gören vatandaşlar neden yapıldı? Neden sökülüyor? Sorusuna cevap arıyor.

Neden yapıldı? Neden söküldü?
Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu Belediyesi’nin görme özürlü vatandaşlara kolaylık sağlamak amacıyla binlerce para ödeyerek yaptırdığı sarı renkli özel yollar sökülmeye başlandı. İzzet Baysal Caddesi üzerindeki özel yolların sökülmesi vatandaşlarında büyük dikkatini çekti.

Belediye bütçesinden binlerce lira harcanarak yapılan bu yolların neden söküldüğüne bir cevap bulunamazken, sökülme nedeninin malzemenin kalitesiz oluşundan mı yoksa başka bir amaç uğrununa kırılarak söküldüğüne bir türlü anlam verilemedi. Belediye yetkilileri şayet malzemenin bozuk oluşundan dolayı kırarak yerlerinden söktüğü bu malzemelerin bedelini yüklenici firmadan tahsil edebilecek mi? Bu soruların en kısa sürede cevaplanmasını bekliyoruz.  

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2014, 17:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
GOCABOLULU
GOCABOLULU - 7 yıl Önce

bir alaaddin yılmaz klasiği önce yap sonra boz; yap-boz...
parası kendi cebinden çıkmıyor ya...

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124