NEREDE BU MİLLET BOLU ADETA KARANTİNAYA ALINDI

Bolu’da bu fotoğraf muhabir arkadaşım Semih Baykal tarafından dün saat 13.00’de çekildi. Fotoğrafta görüldüğü gibi Bolu adeta karantina bölgesi ilan edilmiş gibi. Pazar günü hava sıcaklığının 35 dereceye kadar çıkması ve Ramazan ayında olmamız nedeniyle vatandaşlar tatil gününü evlerinde geçirmeyi tercih edince, bu ilginç kareler ortaya çıkmış oldu.

NEREDE BU MİLLET BOLU ADETA KARANTİNAYA ALINDI

Haber: Kasım ŞAHİN

Fotoğraflar: Semih BAYKAL

Bolu’da dün işte bu görüntüleri ortaya çıkarttı. Ramazan ayı olması ve hava sıcaklığını 40 dereceye yaklaşması nedeniyle bir çok vatandaş evden çıkmayınca cadde ve sokaklar da büyük bir sessizlik yaşandı. Ramazan Bayramına yaklaşık bir hafta kala vatandaşların caddelerin boş kalmasına neden olurken, bundan esnaflarda nasibini aldı.

Birçok esnaf havanın sıcak olmasına rağmen, şimdiden bayramlıklarını satışa sunmaya başladılar. Ancak, halkın çoğunluğunu evlerinde oturup klimalarıyla serinlemeyi tercih edince ortaya da bu görüntüler çıkmış oldu. 

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2016, 18:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kultur
Kultur - 4 yıl Önce

ccaddeyeartık kimse çıkmak istemiyor, ulaşım zor park sıkıntı

Esnaf
Esnaf - 4 yıl Önce

enafın hali ne olacak.. müşteri yok, kiralar çok, belediyenin destek için karnı tok, ticaret odasının destek için ruhu yok, köstek için zabıtanın derdi çok, müşterinin yerli esnaftan almak için karnı tok, derdini anlatacak baban , dayın yok, kural üstüne kural koyan çok, sıcak olmuş 35 sahnede oyuncu yok, sosyal medyada heryerde herşey var , ortada birşey yok, zaman geçiyor esnafın boş lafa karnı tok, devletimiz çok yaşasın , bizi yönetenler birazcık bizim derdimize baksın.

bolulu
bolulu - 4 yıl Önce

esnafin hali nolcak??????

Cihan
Cihan - 4 yıl Önce

esnafa birşey olmayacak karına %200 koymayan esnaf her zaman kazanacak. bolu esnafı zamanında sergicilerde 10 lira olanı 30 a sattınız şimdi ne oacak bu esnaf ah ah yazık size esnaf

SIRADAKİ HABER

banner128