Nihat Başer adaylığını açıkladı

Bolu’nun tanınmış muhasebecilerinden Nihat Başer 18-19 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan Bolu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası olağan genel kurulu öncesinde başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Nihat Başer adaylığını açıkladı
 Serbest Muhasebeci Mali müşavir Nihat Başer 18-19 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan Bolu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası olağan genel kurulunda başkanlığa aday olduğunu açıkladı. Köroğlu Otelde basın mensuplarının karşısına çıkan Başer; “Meslek yasamızın kabul edilmesinden sonra kurulan Bolu Odamız, o günden bu yana 4 ayrı oda başkanı ve 11 ayrı yönetim kurulu tarafından yönetilerek bu günlere getirilmiştir” dedi. Başer; “Aradan geçen 23 yıl sonrasında geriye dönüp bakıldığında mesleğimizin, yasa çıkmadan önceki duruma göre hayli gelişme kaydettiğini görmekteyiz. Ancak; tüm meslektaşlarımız tarafından kabul edilmesi gereken gerçek, her şeye karşın henüz arzuladığı yere gelemediği gerçeğidir.1999 yılından bu yana, aynı isim başkanlığında kurulan 6 ayrı yönetim kurulu tarafından yönetilen odamızın artık bir değişim sürecine girmesi gerektiğine olan inancımız nedeniyle 18-19 Mayıs 2013 tarihinde yapılacak olan olağan genel kurulda Ben ve arkadaşlarım Bolu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası yönetimine aday olma kararı verdik” şeklinde konuştu.

 

Meslek onurumuzu en üst düzeyde tutacağız

 

Başer “Ülke gerçeklerini göz ardı etmeden amacımız “ Mesleğimizin geleceğini okuyan, geleceğe dair öngörülerde bulunan, kararlı ve etkin bir yönetim tarzı sergilemek, Mesleğimizin sorunlarına meslek mensuplarımız ile birlikte çözüm arama anlayışını egemen kılmak, sadece olağan işleri yapan bir oda görünümünden çıkarak, Meslek mensuplarımızın haklarını her platformda koruyabilecek, sorunlarını her an ve herkese karşı dile getirebilecek cesarette bir oda yönetimi oluşturmak ve hiçbir gerekçe ile bir meslektaşımızı ötekinden farklı görmeden, her açıdan şeffaf ve katılımcı meslek onurumuzu en üst düzeyde tutabilecek tüm çalışmalar için olağanüstü gayret sarfetmektir” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2013, 22:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
TÜM SMMM LER
TÜM SMMM LER - 7 yıl Önce

hayirli olsun başkanim.

SIRADAKİ HABER

banner128