“Nikahlı olmayanlar el ele dolaşıyor!!!”

Saadet Partisi Bolu İl Başkanı Veysel Çetinkaya, 12 yıllık AKP dönemini eleştiren ve Türkiye nereye gidiyor? Konulu basın toplantısında ilginç açıklamalarda bulundu. AKP Hükümetini eleştiren Çetinkaya; “Cadde ve sokaklarında nikahlı olmayan bay ve bayanların el ele kol kola gezdiği, dekolte giyinenlerin sayısının çoğaldığı, karşı cinsten bir arkadaşı olmayanın aşağılık kompleksine kapıldığı bir Türkiye toplumu nereye gidiyor?” diye konuştu.

 “Nikahlı olmayanlar el ele dolaşıyor!!!”

Haber: Kasım ŞAHİN

Çetinkaya, Türkiye toplumunun özellikler son 12 yıllık AKP döneminde manevi ve ahlaki yönden hangi boyuta geldiğini ortaya koymak bu konuda aziz milletimize uyarı görevini yerine getirmek için huzurlarınızdayım diyerek şunları söyledi:

Bilindiği gibi, bir toplumu ayakta tutan sahip olduğu Manevi ve Ahlaki değerlerdir. Eğer bu değerler korunmazsa, o toplum manen ve ahlaken çöker. Gelecek nesillere güçlü bir Türkiye bırakmak istiyorsak, bu değerleri canımız gibi korumak zorundayız. Maalesef; şimdi sıralayacağım olumsuzlukları ve bunların giderek çoğalmasını göz önüne alırsak, toplum olarak nereye sürüklendiğimizi, hangi felakete doğru gittiğimizi anlamış oluruz. EVET… NEREYE GİDİYORUZ? TÜRKİYE NEREYE GİDİYOR?
Sigara, alkol, uyuşturucu ve fuhuşun 10-12 yaş düzeyine indiği bir Türkiye nereye gidiyor? Gökdelenleri ile komşulukların öldürüldüğü cami ve minareleri ile İslam diyarı diye seslenen şehirlerin siluetinin bozulduğu bir Türkiye nereye gidiyor?
1+1,1+2 evleri ile geniş ailelerin parçalandığı akrabalık ağlarının çözüldüğü bir Türkiye nereye gidiyor? Camilerini cemaatsizleştiren bir Türkiye nereye gidiyor? Kreş ve huzur evlerini çoğaltan bir Türkiye nereye gidiyor? Rantiyenin rüşvet ve yolsuzluğun doğallaştığı bir Türkiye nereye gidiyor?
Cinsiyet farkının ortadan kaldırılmak istendiği, eş cinselliğin doğallaştırıldığı, aldatmanın, gayri meşru çocuk meydana getirmenin normal sayıldığı, zinanın suç olmaktan çıkarıldığı bir Türkiye nereye gidiyor?

İnsanların birbirine güvenmediği, güven duygusunun her geçen gün yok olduğu bir Türkiye nereye gidiyor? Boşanmaların arttığı ve doğallaştığı, aile reisliğinin kalktığı, evlerin arenaya otellere dönüştürülmek istendiği bir Türkiye nereye gidiyor? Cuma ve bayram namazlarında camileri tıklım tıklım dolan, dindarlığı ile muhtevası uyuşmayan bir Türkiye nereye gidiyor? Tüketen, tüketim toplumuna dönüşen, kredi kartı ile borçlandırılarak yaşatılan bir toplumun inşa edildiği bir Türkiye nereye gidiyor?
İnsanların yatak odalarına, banyoların mahremlerine girerek her şeyi kasetlere, çeken otelleri güvenilir olmaktan çıkaran bir Türkiye nereye gidiyor?

Muhatabını, rakip gördüğü kimseyi saf dışı bırakmak için, her türlü iftirayı atan, her türlü tuzağı kuran ihtiras sahibi insanların sayısının her geçen gün arttığı bir Türkiye nereye gidiyor?
Yılbaşına alkol, kumar ve dansözle giren bir Türkiye nereye gidiyor? ‘Bal tutan parmağını yalar’ ‘Çalıyorlar ama yapıyorlar, yapmadan çalanlar gibi değiller’ savunma refleksini geliştiren insanlardan oluşan bir Türkiye nereye gidiyor? Televizyon kanallarında her gün onlarca aşk dizisinin ve filminin gösterildiği bu sebeple aile yapısının gün geçtikçe çökertildiği bir Türkiye nereye gidiyor?

Cadde ve sokaklarında nikahlı olmayan bay ve bayanların el ele kol kola gezdiği, dekolte giyinenlerin sayısının çoğaldığı, karşı cinsten bir arkadaşı olmayanın aşağılık kompleksine kapıldığı bir Türkiye toplumu nereye gidiyor? Temiz ve helal kazanç yerine, piyango ve toto gibi şans oyunların umut, bağlayan ve gün geçtikçe bunlara bulaşanların sayısının arttığı ve %70’lere ulaştığı bir Türkiye toplumu nereye gidiyor? Faiz bir dünya gerçeği deyip herkesin eline kredi kartları tutuşturup halkımızı borca, faize esir eden bir Türkiye toplumu nereye gidiyor?
Bu ve buna benzer misalleri çoğaltarak sıralayabiliriz ;
Biz Saadet Partisi olarak bu gidişatın Türkiye’yi manevi ve ahlaki bataklığa sürükleyen bir gidişat olduğunu haykırıyoruz.
Mevcut iktidar döneminde bu olumsuzlukların artarak devam etmesi endişemizi daha da artırmaktadır.

Bu konuda Türkiye toplumunu uyarmak ve ikaz etmek bizim en önemli vazifemizdir.
Saadet Partisi olarak 45 yıllık mücadelemizde en önde taşıdığımız bayrak ‘ÖNCE AHLAK VE MANEVİYAT’ bayrağıdır. Nefislerin ve nesillerin ifsadı yerine islahını hedef alan bir anlayışın sahibiyiz. Bu yüzden manevi ve ahlaki tahribatın önüne geçerek huzurlu bir Türkiye toplumu inşa etmek en başta gelen hedefimizdir. Tekrar ediyoruz. Tek çare Milli Görüştür.
Tek çare Saadet Partisidir. Türkiye insanımızın tamamını Saadet Partimizin Önce Ahlak ve Maneviyat sancağı altında bir olmaya davet ediyoruz. Herkese saadetler diyoruz.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2015, 13:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 6 yıl Önce

bir siyasi parti başkanının haddine düşmez namus bekçiliği ahlak bekçiliği yapmak.i̇nsanların yaşam tarzı hayat görüşü sizi ilgilendirmediği gibi ne şekilde yaşayacağına da siz karar veremezsiniz.bu bağnaz gerici fikirlerinizi kendinize saklayın

Vatandaşa cevap
Vatandaşa cevap - 6 yıl Önce

bu ahlak bekçiliği sana bile düşer de bu hadsizliğinizle sana bırakılmasınıda istemem açıkcası! bakınız, veysel başkanımız inanan mülümanlar için bir açıklama yaptı! bunu idrak edememek ancak sizin tabirinizle söylüyorum "bağnaz fikirlerle yaşayan ve bir inanca saygı duymayan hatta ve hatta islama karşı cıkan zihniyetler söyler!" lütfen başkasının inancına saygılı olun ki allah muhafaza yanlışa düşmeyin!

genç saadet
genç saadet - 6 yıl Önce

vatandaş başkanımız müslümanlar için söylemiş sözlerini.senin için sıkıntı yoksa üzerine niye alınıyorsun.ayrıca veysel başkanımız allah'ın emirlerini tekrardan hatırlatmış.yapılan yanlışları söylemiş.her müslümanın yapması gereken emri bil maruf nehyi anil münker yapmış.

bayan
bayan - 6 yıl Önce

herkesin yaşamı kendine hesap verecek olanda kendisi size düşmez nasıl dolaşıldığı gezildiği

genç saadet
genç saadet - 6 yıl Önce

bayan..uyarı yapmazsan hesap verirsin..

selcuk
selcuk - 6 yıl Önce

acaba dünya hayatımızda bir çakmak ateşine ne kadar dayanabiliriz? musluman müslümanın kötülüğünu istemez.allahin yasaklari̇ni̇ hatirlatmak si̇zi̇ atesten korumaktir. saadet si̇zi̇n i̇yi̇ olmani̇z i̇ci̇n cali̇si̇yor.

SHERİF
SHERİF - 6 yıl Önce

saadet bu ülkenin sigortasıdır...

!!!!! !!!!!!
!!!!! !!!!!! - 6 yıl Önce

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


SIRADAKİ HABER

banner128