Nilüfer Turizm’den Görkemli kutlama

Nilüfer Turizm Bolu Şubesi 1. yılını gururla kutladı. Gazelle Otel’de düzenlenen kutlama etkinliklerine çok sayıda davetli katılırken, Bolu protokolünün önemli isimleri de geceye katılanlar arasındaydı. Kutlama,...

Nilüfer Turizm’den Görkemli kutlama

Nilüfer Turizm Bolu Şubesi 1. yılını gururla kutladı. Gazelle Otel’de düzenlenen kutlama etkinliklerine çok sayıda davetli katılırken, Bolu protokolünün önemli isimleri de geceye katılanlar arasındaydı. Kutlama, otobüs şeklinde hazırlanan 1. Yıl pastasının kesimiyle sona erdi.

Keskin Kartal Şirketler bünyesindeki Nilüfer Turizm Bolu Şubesi’nin açılışının 1. Yılını muhteşem bir organizasyonla kutladı. Cuma akşamı Gazelle Otel’de düzenlenen kutlama organizasyonuna çok sayıda davetli katıldı. Kutlamalara katılanlar arasında Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Karacasu Belde Başkanı Celal Beydilli gibi Bolu protokolünün önemli isimleri de yer aldı. Yapılan konuşmaların ardından Vali İbrahim Özçimen tarafından Keskin Kartal Şirketleri yönetim kurulu başkanı Naci Keskin’e plaket verildi. Koktey, lazer gösterileri, Kafkas dansları ve ateş adamın gösterisi ile renklenirken, 1. Yıl için hazırlanan otobüs şeklinde ki pastanın kesiminin ardından gala yemeğine geçildi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124