Nuhoğlu yeniden aday!

Uluslararası Nakliyeciler Derneğinin 2013 yılında gerçekleştirilecek olan genel başkanlık seçimleri öncesinde Bolu’ya gelerek yeniden başkanlığa aday olduğunu söyleyen Çetin Nuhoğlu  “Sektörü...

Nuhoğlu yeniden aday!

Uluslararası Nakliyeciler Derneğinin 2013 yılında gerçekleştirilecek olan genel başkanlık seçimleri öncesinde Bolu’ya gelerek yeniden başkanlığa aday olduğunu söyleyen Çetin Nuhoğlu  “Sektörü içinde bulunduğu zor dönemden çıkarmak ve sektörün sorunlarını çözmek adına yeniden aday olmaya karar verdim” dedi.

 

2013 yılının Ocak ayında yapılması beklenen UND (Uluslararası Nakliyeciler Derneği) başkanlık seçimleri öncesinde adaylığını açıklayan UND Yönetim Kurulu ve İstişare Kurulu Eski Başkanı Çetin Nuhoğlu tüm dostlarıyla kucaklaşmak için yola çıktığını söyleyerek; “İlk buluşmamız Bolu'da oldu. Cuma akşamı tüm Bolu, Düzce ve çevre illerden gelen nakliyeci dostlarımla yan yana geldik. Son yaşanan gelişmeler, sektörün içinde bulunduğu zor dönem,  gelecek için yapılması gereken olmazsa olmazları konuştuk. Hepsinden önemlisi Türkiye'nin en önemli meslek örgütlerinden olan UND 'nin kurumsal yapısını, Bölge Çalışma Gruplarını, Yönetim Kurulu Üyelerinin Görevlerini ve sorumluluklarını, İcra Kurulunun Kurumsal Kimliği temsili ve sorumluluklarını İstişare Kurulunun Varlık Nedenleri ve Sorumluluklarının üstünden geçtik. UND yönetiminin; Üyelerine ve Kamu’ya karşı sorumluluklarını, şeffaf ve hesap verebilirliğini ile akçeli işlerdeki duyarlı olma sorumluluğunu ve bunla ilgili olarak da yeni dönem seçimlerdeki klasik yöntemlerimizi hatırladık. Cuma günü itibariyle Bolu'dan başladığım ziyaretlerimi tüm bölgeleri dolaşarak devam edeceğim. Üyelerimizden eskiden olduğu gibi önce Bölge Çalışma Gruplarınızı seçmenizi onlar toplanarak kendilerini en iyi şekilde temsil edeceğine inandıkları Yönetim Kurulu Üyelerini Genel Kurul'a aday göstermelerini sektöre ve geleceğimize sahip çıkma adına rica ediyorum. Bana bu konuda ne görev düşerse bir kez daha sorumluluk alacağıma söz veriyorum.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128