O gün için Abant’ı tercih ettiler

E-ticaret platformu n11.com’un kullanıcılarıyla gerçekleştirdiği Sevgililer Günü araştırmasının sonuçlarına göre, Çiftlerin 14 Şubat gecesini yurt içinde en çok geçirmek istendiği üç ilden bir tanesi Bolu oldu.

O gün için Abant’ı tercih ettiler

E-ticaret platformu'ndan yapılan açıklamaya göre, n11.com, Türk halkının Sevgililer Günü hediye ve kutlama tercihlerini açıkladı. n11.com müşterileri içinden bin kişinin katılımıyla gerçekleşen online anket kapsamında farklı yaş gruplarından kadın ve erkeklere Sevgililer Günü hediye beklentileri, bütçeleri ve hem yurt içinde hem de yurt dışında sevgilileri veya eşleriyle gitmeyi tercih edecekleri şehirler soruldu. Katılımcıların yüzde 41’i eşlerinden veya sevgililerinden bu özel günde sadece "Seni Seviyorum" cümlesini duymayı beklediğini ortaya koyarken, katılımcıların yüzde 17’si romantik bir akşam yemeği istedi.

Sevgililer Günü’nü hangi şehirde geçirmek istedikleri sorusuna n11.com katılımcılarının en çok verdiği cevap yurt dışında Venedik, yurt içinde ise Nevşehir (Kapadokya) oldu. Katılımcılar Sevgililer Günü’nü kutlamak için Venedik’ten sonra Paris ve Prag’ı tercih ederken yurt içinde kutlamalar için Nevşehir’den sonra en çok oyu İstanbul ve Bolu (Abant) aldı.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 21:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133

banner129