O öğretmen açığa alındı

Bolu’da, 10 Kasım günü cebinden para çıkararak öğrencilerinin önünde Atatürk resmine tükürdüğü iddia edilen öğretmen açığa alındı.

O öğretmen açığa alındı

HABER: FARUK ÇİDEM

Bolu’da İzzet Baysal Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi’nde Bilişim ve Teknoloji Öğretmenliği yapan Ramazan Y.’nin 10 Kasım günü ders işlediği sırada cebinden çıkardığı paranın üzerinde bulunan Atatürk resmine tükürdüğü iddia edilmişti. Olay ile ilgili başlatılan soruşturmada öğretmen Ramazan Y.’nin açığa alındığı ve hakkında adli soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2016, 15:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
ayhan gürbüz
ayhan gürbüz - 4 yıl Önce

boyle fetocu öğretmen kimlğim slmış adamları çocuklarımızı emanet etmeyelim ve gereken cevabı milletce verelim reisim bunlara imkan ve olnak vermeyelim

Kazım
Kazım - 4 yıl Önce

bilişim teknoloji ve öğretmen. bu şahıs tarihi biliyor ama sanırım birilerine yaranmak için yapmıştır işallah özür diler. osmanlının son zamanları herşeyde geri kalıp borçlanıp sonrada savaşa sürüklenen ülkeyi yüce allahın izniyle ve (istanbul değil)anadolu halkının desteğiyle kurtaran ve yeniden kuran halk için köylere okul açtıran yollar fabrikalar barajlar kuran şahsa hakaret etmek abesle iştigaldir. osmanlının fatih yavuz kanuni yıldırım zamanı gibi depğildi sonraki dönemleri. o dönemlerdede ne atatürk varsı ne erbakan ne demirel ne ecevit bal gibi hazır yiyici sarayda zevk sefada yaşayan padişah ve çevresi vardı.

SIRADAKİ HABER

banner128