Öğrenci ile öğretmen birbirine girdi

Bolu İzzet Baysal Anadolu Sağlık Meslek lisesinden geçtiğimiz yıl mezun olan bir öğrenci birbirine girdi. Darp edildiği öğretmen eski öğrenciden, öğrencide öğretmen şikayetçi oldu.

Öğrenci ile öğretmen birbirine girdi

Haber: Kasım ŞAHİN

Edinilen bilgiye gören kavga bu gün saat 13.00 sıralarında Bolu İzzet Baysal Anadolu Sağlık Meslek Lisesinin bahçesinde meydana geldi. Geçtiğimiz yıl okuldan mezun olduğu belirlenen öğrenci, kendisini okul bahçesine çıkartmak isteyen öğretmenle kavga etti. Olay yerine asayiş ekipleri sevk edildi.

Çıkan tartışla okulda büyük bir panik yaratırken öğretmen ile eski öğrenci birbirlerinden davacı ve şikayetçi oldu. Şahıslar hastane raporunun ardından Bahçelievler Polis merkezine götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Olaya gören öğrenciler çıkan tartışmadan dolayı kısa süreli panik yaşadılar.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2017, 11:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
memett
memett - 3 yıl Önce

okuldan mezun olan kişi okula ancak geçmişiyle ilgili evrak almak veya okul idaresinden çağrılırsa okula girebilir,burada suçlu artık öğrenci olmayan kişidir.sudan sebeplerle okula giremessin orası dingonun ahırı değil.

Eski mezunlardan
Eski mezunlardan - 3 yıl Önce

bir haber sitesi olarak olayı çarpıtarak yansıtılmayacağını olayın içeriğini bilmeden taraflı haber yapmamanız gerektiğini bilmeniz gerekir. söz konusu okul müdürü müdür yardımcıları durur iken öğretmenin ben haddine ki öğrenciyi dışarı atıyor. bu öğrenci suçlu ise neden öğrenciler dahil herkes şikayetçi değil. söz konusu öğretmenin sağık ben tacizci olduğunu tüm okul öğrencisi dahil herkes çok iyi biliyor. bunu da yazın ...

SIRADAKİ HABER

banner133