Öğrenci misiniz? Holigan mı?

Bolu’da iki ayrı lise arasında oynanan futbol maçında istenmeyen olaylar yaşandı. Maçın bitimine az bir süre kala iki ayrı lisenin öğrencileri sahaya maytap atarak toplu halde sahanın içersine girdiler. Olaylar nedeniyle maç tatil edilirken yaklaşık 500 kişilik grup arasında kavga çıktı. Olaylar İzzet Baysal Caddesine taştı.

 Öğrenci misiniz? Holigan mı?

Haber: Kasım ŞAHİN-Hamza TÜRDÜ

Dün Karaçayır Spor Kompleksinde Mimar İzzet Baysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile İzzet Baysal Mesleki ve Teknik Lisesi arasında oynanan futbol maçında istenmeyen olaylar yaşandı. Saat 13.00’de başlayan müsabaka olaylar yüzünden tatil edildi. Maçın bitmesine az bir süre kala iki okulun öğrencileri önce sahaya maytap attılar ve ardından da saha içersine girerek birbirleriyle kavga ettiler. “Burası Merkez Buradan Çıkış yok” ve tekbir sesleriyle Karaçayırdan İzzet Baysal Caddesi’ne kadar yürüyüşe geçen öğrenciler zaman zaman birbirleriyle de kavga ettiler. Cadde üzerindeki elektrik direklerine de zarar veren öğrenciler bölgeye sevk edilen çok sayıda trafik ve asayiş ekiplerine rağmen holiganlık yapmaktan geri kalmadılar.

Merhum İşadamı İzzet Baysal’ın adını taşıyan her iki okulun öğrencilerinin yaptığı bu taşkınlık kendilerine hiç mi hiç yakışmadı. Zaman zaman basın mensuplarına da ağır hakaretler ve küfürler savuran öğrencilerin bir kısmı yüzlerini atkılarla kapatarak tanınmamaya çalıştılar. Son günlerde Bolu’da yaşanan bu rezalet vatandaşlar tarafından da tepkiyle karşılandı. Taşkınlık ve olay yaratan holigan öğrencilere okul idaresi tarafından ne gibi işlem yapılacağı ise merak konusu oldu. 

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2014, 00:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Yılmaz
Hasan Yılmaz - 5 yıl Önce

ben bunu almeyom bunu aleyom eşşeğimi arıyordum

İsmail
İsmail - 5 yıl Önce

yol üzerinde bulduğum bakırı soymak için giriştim arkadaşlar çekmiş allah ıslah etsin

Doğukan Karatekin
Doğukan Karatekin - 5 yıl Önce

gerçekten çok üzücü bi durum kardeşlerim

Doğukan Karatekin
Doğukan Karatekin - 5 yıl Önce

ay selam tolu

Şirek
Şirek - 5 yıl Önce

ben yurda gitmeden önce leblemi almaya gidiyordum benide çekmişler

Emircan Yerlikaya
Emircan Yerlikaya - 4 yıl Önce

helikopter arıyordum benide almışlar

Fatih Ediz
Fatih Ediz - 4 yıl Önce

2 ekmek almıştım evime gidiyordum

Semih CEYLAN
Semih CEYLAN - 4 yıl Önce

ben göle gidiyordum balık avlicaktım


SIRADAKİ HABER

banner128