Öğrenciler birbirine girdi bir öğrenci yaralandı

Bolu’da öğrenciler arasında İzzet Baysal Caddesi üzerinde çıkan kavgada bir öğrenci yaralandı. Yaralı öğrenci vatandaşlar tarafından bir eczaneye götürülerek burada ilk tedavisi yapıldı. Başından ağır darbeler alan öğrenci kendisini dövenlerden şikayetçi oldu.

 Öğrenciler birbirine girdi bir öğrenci yaralandı

Haber: Kasım ŞAHİN

Öğrenciler arasındaki kavga önce gün akşam üstü İzzet Baysal Caddesi Becikoğlu İş Merkezinin önünde meydana geldi. İki grup önce birbirleriyle ağız münakaşası yaptıktan sonra yumruklar ve tekmeler havada uçuştu. Kavgayı ayırmak isteyen bir mısır satıcısı ise eline aldığı sandalyesiyle dayak yiyen öğrenciyi korumaya çalıştı.

Yaklaşık 5 dakika süren kavga sonrası yüzüne yumruk ve tekme darbelerini alan öğrenci vatandaşlar tarafından hemen yakında ki bir eczaneye götürüldü ve burada ilk tedavisi yapıldı. Bazı öğrenciler ise caddede görev yapan trafik polislerine sığındılar. Karşı grup tarafından darp edilen ve kanlar içersinde kalan öğrenci daha sonra ifade vermek üzere Bahçelievler Polis Merkezine götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2014, 10:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sezar
Sezar - 6 yıl Önce

vuranlarin elleri kirilsin inşallah...

haluk buğra başarır
haluk buğra başarır - 6 yıl Önce

bizim başımıza da gelebilirdi yazık

Aydın bey
Aydın bey - 6 yıl Önce

caddenin ortası ne gidin çayirda çi̇mende. kavga edin

Alif
Alif - 6 yıl Önce

helal olsun yürekli çocukmuş

Tunahan VELİŞTAH
Tunahan VELİŞTAH - 6 yıl Önce

ay bizim bolumuzda böyle olaylar olur muydu yazık yazık....

aydinmertin
aydinmertin - 6 yıl Önce

ay bolu mu teksas mı belli̇ değil...

SIRADAKİ HABER

banner128