Öksüz, yetim ve sevgi evleri çocuklarıyla bir araya geldiler

Bolu Valisi Aydın Baruş eşi Nagihan Baruş ile birlikte Bolu'da bulunan yetim ve öksüz çocuklar ile sevgi evlerinde kalan çocuklarla iftar yemeğinde bir araya geldi.

Öksüz, yetim ve sevgi evleri çocuklarıyla bir araya geldiler

HABER: KASIM ŞAHİN

Bolu Valisi Aydın Baruş eşi Nagihan Baruş ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün  koordinesinde Bolu'da yaşayan yetim ve öksüz çocuklar ile sevgi evlerinde kalan çocuklarla iftar yemeğinde bir araya geldiler. İftar yemeğinde Vali Yardımcısı Ünal Çoşkun, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bestami Erkoç, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü Turgut Ergül’de  hazır bulundu.

İftar öncesinde tüm misafirlerin masalarını tek tek gezerek  aileler ile tanışan  Vali Baruş ve eşi Nagihan Baruş çocuklar ve aileleriyle  sohbet etti.

İftar sonrasında çocuklar Ramazan Ayı'nın değişmez eğlencesi olan Karagöz Hacivat oyununu izlediler ve eğlenceli anlar yaşadılar.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2016, 17:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Göynük
Göynük - 4 yıl Önce

yeni yapılan,göynük-udurnu arasın'daki yolun üzerindeki tarım arazileri üzerin'den geçen,elefon ve elektirik tellerinin yeraltına biriket betonlar içine veya,büyük antigron kablo şeklin'de yer altına alınması,büyük ara lugarlar yapılması,kabakulakaltı,bahçelievler,karabelen,rencik deposu arası öncelik arz ediyor,çok önemli,arz.

SIRADAKİ HABER

banner128