Okul önünde minibüs çarptı

Okuldan çıktıktan sonra yaya geçidinden geçerken bir minibüsün çarptığı 6'ıncı sınıf öğrencisi 12 yaşındaki erkek çocuğu yaralandı. Yaralı öğrencinin hayati tehlikesi bulunmadığı belirtildi.

Okul önünde minibüs çarptı

Haber; Esra ÖZTÜRK

Edinilen bilgiye göre, saat 15.30 sıralarında Karaçayır Mahallesi'nde Hacı Bayram Veli Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi Furkan Yılmaz okul çıkışında yaya geçidinden karşıya geçmek isterken sürücüsünün kimliği belirlenemeyen 67 LV 956 minibüsün çarpması sonucu yaralandı. Furkan Yılmaz'ı gören aynı okulun öğrencileri durumu öğretmenlerine söylediler. Furkan Yılmaz'ın yanına koşan öğretmenler hemen 112 Sağlık ekiplerini çağırdılar. Olay yerine gelen 112 ekipleri yaralı öğrenciye ilk müdahaleyi yaptıktan sonra İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi'ne götürdüler. Polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2016, 14:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cemalettin ÇEVİK
Cemalettin ÇEVİK - 4 yıl Önce

bu yolda trafik güvenliğinin sağlanması için bi̇mer aracılığı ile milli eğitime müracaat ettim.aldığım cevap aynen şöyledir. müdürlüğümüz şube müdürü metin kandi̇ş tarafından ilgili okul ziyaret edilmiş olup; okulun kuzey tarafında bulunan şehit güven keskin caddesinde ilgililerce trafik işaretleri, trafik levhaları, çizgilerinin olduğu, okul geçit görevlilerinin görevlendirildiği, nöbetçi öğretmenlerin sabah ve akşam kapıları kontrol ederek öğrencileri içeri aldıkları anlaşılmıştır.” şimdi sayın valimiz başta olmak üzere bütün yetkililerin konuyu araştırması ve hiç bir trafik güvenliği olmayan yola güvenlidir diye rapor veren milli eğitim şube müdürü metin kandiş'in bunun hesabını vermesi gerekir.i̇steyen herkese başvuru metnimi ve cevabını verebilirim.

SIRADAKİ HABER

banner124