Okulda hırsız var… Kekleri yediler…

Sümer Mahallesi’nde eğitim ve öğretim hizmeti veren Koç İlkokuluna dün sabah saatlerinde giren ve kimliği belirlenemeyen hırsız veya hırsızlar okul kantinindeki bozuk paraları alıp meyve suyuyla birlikte kekleri yedikten sonra kayıplara karıştı.

 Okulda hırsız var… Kekleri yediler…

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu’da hırsızlık amacıyla girdikleri okulun kantinindeki bozuk paraları çalan hırsız veya hırsızlar sabah kahvaltısını da yapmaktan geri kalmadı. Sabah 05.00 sıralarında okulun arka camından içeriye giren ve kimlikleri henüz tespit edilemeyen hırsız veya hırsızların pişkinliği hem öğretmenleri hem de hırsızlık bürosunun ekiplerini şaşırttı.

Olay dün sabah saat 05.00 sıralarında Sümer Mahallesindeki Koç İlkokulunda meydana geldi. Okulun ana dış kapısını açamayan hırsızlar, okulun arka kısmında bulunan arka camdan girerek kantine yöneldiler. Burada kantininin para konulan çekmecelerini karıştıran zanlılar bozuk paraları aldıktan sonra acıktıklarını hissettiler. Raflarda bulunan kekleri gören pişkin hırsızlar sabah kahvaltısını da kantinde yaparak meyve suyu  ve keklerin boş paketlerini olay yerinde bırakarak girdikleri camdan çıkarak kayıplara karıştılar. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken boş kek ve meyve suyu paketleri de parmak izi araştırması nedeniyle delil olarak Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğüne götürüldü.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2015, 09:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa YILMAZ
mustafa YILMAZ - 6 yıl Önce

haberi̇ derleyen muhabi̇r bi̇li̇nç si̇z yapma koçi̇lk öğreti̇m oklunun yeri̇ nerde hangi̇ mahallede

SIRADAKİ HABER

banner128