Önce elektriğe sonra Şahinlere çarpıldılar…

Bolu’da iki kafadar hırsız girdileri inşaatlarda elektrik kablolarını çalınca polisten kaçamadılar. İki hırsız son işlerinde elektrik akımı bulunan bakır kabloları çalarken önce elektriğe sonra ise Asayiş Şubesi Hırsızlık Bürosunun deneyimli ekipleri Şahinlere suçüstü yakalandılar.

 Önce elektriğe sonra Şahinlere çarpıldılar…

Haber: Kasım ŞAHİN

İlimizde son iki ayda bitmek üzere olan inşaatlara girerek bakır elektrik kablolarını çalarak kapılara karışan A.G. ve A.Ç. isimli iki zanlı son işlerinde elektrik akımına çarpıldılar. 400 kilo bakır elektrik kablosuyla birlikte suçüstü yakalanan zanlılar dün Savcılığa sevke dildiler.

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık Bürosu’nun Şahinleri başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Her geçen gün hırsızlara büyük darbeler vuran ve ilimizde hırsızlık olaylarının azalmasına neden olan Şahinler dün de iki zanlıyı suçüstü yaparak yakaladı. Özellikle kaba çalışmaları bitmiş inşaatları gözüne kestiren ve daire içersindeki akın elektrik kablolarını çalan A.G. ile A.Ç., son işlerinde faal durumda bulunan bakır kabloyu keserken akıma kapıldılar. Olay yerine gelen Şahinler iki zanlıyı yarı aygın şekilde çalıntı bakır kablolarla birlikte yakalayıp gözaltına aldılar. Tedavilerinin ardından iki zanlı Savcılığa sevk edildi.  

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2015, 19:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128