Önce fotoğraf çekti sonra tatil etti

Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları bakın okulları nasıl tatil etti. Sabah erken saatte makamına gelen Bolu Valisi Zahteroğulları, makamına oturmadan önce makam odasının camından karlı Bolu manzarasını çekip hemen heyeti topladı ve tatil kararı aldı. Vali Zahteroğulları böylece bir ilke daha imza atarak twitter hesabından karlı o anı belgeleyerek okulları bir gün daha tatil ettiğini duyurdu.

Önce fotoğraf çekti sonra tatil etti
Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları son günlerde öğrencilerin gözdesi oldu. Sürekli olarak öğrencilerle twitter hesabından görüşen ve onların sorunlarını dinleyen, zaman zaman da okullara yapılan davetleri kabul ederek öğrencileri ziyaret eden Vali Zahteroğulları’na sevgi gün geçtikçe büyüyor.

Okulları bu günde tatil eden Vali Zahteroğulları’na öğrenciler bakın twitter hesabından nasıl cümleler sarf ettiler; “Bir tanesin vali amca”, “Vali dediğin bu olsa gerek”, “En büyük vali bizim vali” dediler. Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları’nın makam odasından çektiği karlı Bolu manzarasını paylaşması ve ardında okulları tatil etmesi Bolu’da büyük yankı yarattı.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2015, 19:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128