“Önemli olan sizlerin mutluluğu“

Bolu Valisi Aydın Baruş hem huzurevi sakinleri ile tanışmak hem de Yaşlılar Haftası nedeniyle Bolu'daki huzurevlerine bir ziyaret gerçekleştirdi. Huzurevi sakinleri ile tek tek tanışan ve karanfil hediye eden Vali Baruş, "Allah sizlere sağlık ve uzun ömürler versin" dedi.

 “Önemli olan sizlerin mutluluğu“

Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu'daki huzurevlerini ziyaret ederek hem huzurevi sakinleri ile teker teker tanıştı hem de sohbet etti.  İzzet Baysal Çakmaklar Huzurevi ve İzzet Baysal Vakıf Huzurevi'ne giden Vali Baruş, ziyaretlerinde huzurevi sakinlerinin Yaşlılar Haftasınıda  kutlayarak onlara karanfil hediye etti.

Her iki huzurevi ziyaretinde de yaşlılar ile tek tek sohbet eden Vali Baruş, "Bir ihtiyacınız var mı? Huzurevinin hizmetlerinden memnun musunuz?" gibi sorular sorarak huzurevi sakinlerinin hizmetlerden memnun olup olmadıklarını sordu.

Huzurevi sakinlerine "Allah sizlere sağlık ve uzun ömürler versin" diyen Vali Baruş, "Önemli olan sizlerin mutluluğu" diyerek onların hep yanında olacağını dile getirdi. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2015, 09:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128