ONLARINKİ GÖNÜL KOLEKSİYONCULUĞU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, açılışını yaptığı yerlerde kurdeleyi kestikten sonra makası geri vermediği ve ilginç bir koleksiyoncu olduğu herkes tarafından bilinirken Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın da makas koleksiyoncusu olduğu ortaya çıktı.

ONLARINKİ GÖNÜL KOLEKSİYONCULUĞU

Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, göreve geldiğinden bu yana birçok açılış yaptı. Törenlerde kurdele kesti. Doğanay, kurdeleleri kestiği makasların tamamını koleksiyonuna kattı. Açtığı binaların, fabrikaların ya da yolların makasları Doğanay ailesinin evindeki yerini aldı.

Nurettin Doğanay’ın, ilginç ama bir o kadar da hoş olan makas koleksiyonculuğu Bolu’da bir lokantanın açılışı sırasında ortaya çıktı. Açılış kurdelesini kesen Doğanay, makası elinden almak isteyen görevliye, “Makası vermem, ben açılışını yaptığım yerlerin makasını eve götürüyorum ve üzerine nerenin açılışında kullandığımı yazarak saklıyorum” dedi ve makası ceketinin iç cebine koydu.

ERDOĞAN’I GEÇER Mİ DERSİNİZ?

Bilindiği üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da açılışını yaptığı yerlerin makaslarını koleksiyonuna katıyor. Göreve geleli henüz kısa bir süre olmasına rağmen bir çok açılışa katılan ve makas koleksiyonuna devam eden Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın, İstanbul Belediye Başkanlığı’ndan Cumhurbaşkanlığı sürecine kadar, uzun yıllardır görevde olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı geçmesi ise oldukça zor görünüyor. Ancak bu iki gönül adamının ortak davranışı ise vatandaşlar tarafından sevgi ve ilgiyle karşılanıyor.

Birleşik Medya Ajans (BMA)

 

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2016, 12:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128