“Önümüzdeki 4 yılda Bolu’yu çok ilerilere taşıyacağız”

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Tepecik Mahallesi halkıyla Tepecik Akşemseddin Cami’sinde bir araya geldi. AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Emin Güz’ün de katıldığı toplantıda mahalleli ile sohbet eden Yılmaz; “Bu seçimlerden sonra önümüzde 4 yıl boyunca ne yerel ne de genel seçim var. İstikrarımızın devam etmesini sizlerden istiyoruz ki bu istikrar devam ettiği takdirde Bolu’yu bu 4 yılda çok ilerilere taşıyalım” dedi.

 “Önümüzdeki 4 yılda Bolu’yu çok ilerilere taşıyacağız”

Hemen hemen her hafta bir mahalleye giderek mahalleli ile sohbet eden, onların isteklerini dinleyen Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, son olarak Tepecik Mahallesi halkı ile Tepecik Akşemseddin Camisi’nde bir araya geldi. Caminin toplantı salonun da gerçekleştirilen toplantıya Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın yanı sıra Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Mehmet Emin Güz, Bolu Belediye Meclis Üyesi Necip Çarıkçı, Sümer Mahallesi Muhtarı Mehmet Şentürk, Tepecik Mahallesi Muhtarı Celal Özcan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Toplantıda konuşan Tepecik Mahallesi Muhtarı Celal Özcan ve Sümer Mahallesi Muhtarı Mehmet Şentürk, mahallelerinde Bolu Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar dolayısıyla Başkan Alaaddin Yılmaz’a teşekkür etti.

“İstikrarın devam etmesini sizlerden istiyorum”

Tepecik ve Sümer Mahallesi’nde yapılan birçok çalışma hakkında mahalleliye bilgiler veren Başkan Yılmaz ise; “Önümüzdeki genel seçimlerden sonra 4 yıl boyunca ne yerel ne de genel seçim olmayacak. Bu sebeple şu istikrarımızın devam etmesi lazım ve bu istikrarın devamı için sizlerden destek istiyoruz. Eğer istikrarımız devam ederse bu 4 yıl içerisinde Bolu’yu çok ilerilere taşıyacağız. Sizlerden isteğim vekil adayımız, kardeşimiz Mehmet Emin Güz’ü desteklemeniz ki mecliste 3 milletvekilimiz ile elimiz daha güçlü olsun” dedi.

“Koalisyon hükümeti ülkeye bir şey getirmez”

AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Mehmet Emin Güz ise toplantıda yaptığı konuşmasında koalisyon hükümetinin Türkiye’ye hiçbir şey getirmeyeceğini belirterek, mahalle halkında destek istedi ve şöyle konuştu: “Türkiye’de eskiden olduğu gibi koalisyon hükümeti isteyenler var. Türkiye’nin şu anda bulunduğu konumdan ve gücünden rahatsız olanlar var. Bu sebeple AK Parti’nin oylarının düşmesi ve ülkede bir koalisyon hükümeti kurmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Buna Türk halkının izin vereceğini zannediyorlar. İnşallah 7 Haziran’da milletimiz bu oyuna dur diyecek”

Konuşmaların ardından mahallelinin isteklerini de dinleyen Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, doğalgaz ile ilgili sorunları olan bazı mahalle sakinlerine “Bu yıl içerisinde tüm Bolu’da doğalgaz işi bitmiş olacak ve doğalgazı bağlanmamış ev kalmayacak” dedi. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2015, 19:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
hakiki AK PARTİLİ
hakiki AK PARTİLİ - 5 yıl Önce

sayın başkan sen işine bak millet her şeyi biliyor boş laflara oy vermez sen oy isterken ak partiye zararın oluyor bunu sen bilmiyorsun bilenlerde söylemiyor ha patlayan boruların akibeti sen ona bak

genç AKPARTİLİ
genç AKPARTİLİ - 5 yıl Önce

yüreğine sağlık doğru söze ne denir

ali ihsan arslan
ali ihsan arslan - 5 yıl Önce

başkanım sandallar mahallesinden geçen çevre yolu ne zaman asfaltlanıp faliyete geçeceklütfen bilgilendirirmisiniz.sizden başka hiç kimseden bilgi alamıyoruz ve merak içindeyiz.saygılarımla

SIRADAKİ HABER

banner128