Ordulular iftarda buluştu

Bolu Ordulular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, tarafından düzenlenen iftar yemeğine Bolu protokolü, bürokratlar ve iş adamları yoğun ilgi gösterdi. İftar yemeğine yaklaşık bin kişi katıldı.

Ordulular iftarda buluştu
Atatürk Orman Parkında bulunan Köroğlu Sofrasında Bolu Ordulular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı ve Özel Çağsu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Demir tarafından verilen iftar yemeğine, CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu 2. Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral İsmail Güneşer, Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yurtseven,  Bolu Vali Yardımcıları, Ömer Eru,  Ayhan Kartlı ve Hakkı Loloğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, Bolu Orman Bölge Müdürü Yusuf Şahin, Bolu Müftüsü İzani Turan, bürokratlar iş adamları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Gelen bütün misafirler kapıda karşılanarak, dernek yöneticileri tarafından gelen misafirlerle tek tek ilgilenildi.     Akşam ezanının okunması ile birlikte oruçlarını dualar eşliğinde açan davetliler, keyifli bir iftar yemeği yedi.Bolu Müftüsü İzani Turan tarafından yapılan yemek duasından sonra söz alan Bolu Ordulular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Cavit Demir, herkese davetlerini kırmayarak geldikleri için teşekkür etti. İftar programı, çay ikramı ile sonra erdi.Yemeğin ardından, salonun önünde bir araya gelen yüzlerce kişi uzun uzun sohbet etme imkanı buldu. HABER MERKEZİ


Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2015, 17:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128