Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcımız Sayın Harun Tüfekçi Bolu’da

Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcımız Sayın Harun Tüfekçi, Orman ve Su İşleri Bakanlığının faaliyetlerini yerinde incelemek ve bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Bolu İline geldi.

Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcımız Sayın Harun Tüfekçi Bolu’da

Programına Bolu Orman Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek başlayan Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcımız Sayın Harun Tüfekçi’yi Bölge Müdürü Yusuf Şahin ile birlikte Bölge Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri karşıladı.

Orman ve Su İşleri Bakanlığının Bolu İlindeki yatırım ve faaliyetlerinin değerlendirildiği bir toplantı düzenleyen Harun Tüfekçi burada İl Protokolü ve Bakanlık temsilcileri ile bir araya geldi. Toplantıya Bolu Milletvekilleri Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer, Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu,  Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, Yeniçağa Belediye Başkanı Recai Çağlar, Bolu Orman Bölge Müdürü Yusuf Şahin, Doğa Koruma ve Milli Parklar 9. Bölge Müdürü Erdem Karaağaç, Devlet Su İşleri 5. Bölge Müdürü Mahmut Dündar, Meteoroloji 9. Bölge Müdürü Salih Koç ile bakanlığa bağlı birim yetkilileri katıldı.

Bölge Müdürü Yusuf Şahin, Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcımız Sayın Harun Tüfekçi’nin Bolu İline ve Bölge Müdürlüğüne yapmış olduğu ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek Bolu Orman Bölge Müdürlüğünün Bolu İlindeki 2016 yılı faaliyetleri hakkında sunu yaptı.

Toplantıda Orman ve Su İşleri Bakanlığının kısa ve uzun vadeli stratejik plan ve yatırımlarından bahseden Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcımız Sayın Harun Tüfekçi Bolu İlindeki Bakanlık personeline çalışmalarından dolayı teşekkür ederek başarılar diledi.

Bölge Müdürlüğü ziyaretinin ardından programına sırasıyla Bolu Valiliği, Bolu Belediye Başkanlığı ve Ak Parti İl Başkanlığı ziyaretiyle devam eden Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcımız Sayın Harun Tüfekçi son olarak Yedigöller Milli Parkında incelemelerde bulunarak Bolu İli ziyaretini tamamladı. HABER MERKEZİ

 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2016, 15:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128