ÖYLE BİR NOT BIRAKTILAR Kİ!

Bolu Komandoları öyle bir not bıraktılar ki! Bu notu okuyan herkes göz yaşlarına hakim olamadı. Kahraman askerlerimiz Cizre halkını da unutmadı.

ÖYLE BİR NOT BIRAKTILAR Kİ!

İlçedeki bir mahallede el yapımı patlayıcılardan arındırdıkları sokakta kendilerine dağıtılan kumanyaları terk edilen bir evde yiyen Mehmetçikler, evden ayrılırken ev sahibine bir miktar para ile bir not bıraktı.

HAKKINIZI HELAL EDİN Operasyona katılan Bolu 2. Dağ Komando Tugayı’ndan askerler, Cizre ilçesindeki Yafes Mahallesinde terk edilen eve bıraktıkları mesajda “Hepimiz bu vatanın çocuklarıyız. Cizre halkını seviyoruz. Buraya ülkemizin bölünmez bütünlüğünün devamını sağlamak, sizlere tekrar barış ve huzur dolu bir ortam getirmek için geldik ve evinizde bir süre misafir olarak kaldık. Bazı malzemelerinizi kullandık. Belki bıraktığımız para karşılamaz ama üzerimizde bu kadar vardı. Hakkınızı helal edin” diye yazılıydı. Askerlerimizin bu asil davranışı hem Bolulular olarak bizim göğsümüzü kabartırken, hem de Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının bu milletin bağrından çıkmış neferler olduğunu bir kez daha hatırlamamızı sağladı. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2016, 18:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128