Özak’tan muhalefete yaylım ateşi!

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erol Özak, CHP ve MHP’yi son günlerde yersiz eleştirilerde bulundukları gerekçesiyle topa tutarak, Bolu Belediyesi’nin çalışmalarına ve Başkan Yılmaz’a sahip çıktı. Özak, ayrıca Bolu Belediyesi’nin çalışmalarını eleştiren CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan’ın Bolu’ya hiçbir katkısının olmadığını vurgulayarak, CHP’li Özcan için, “Milletvekili seçileli 2 yılı aşkın süre geçti, bu süre de Bolu için ne yaptın, açıkla?” dedi.

Özak’tan muhalefete yaylım ateşi!
 AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erol Özak, muhalefet partilerinin son günlerde Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı hedef alan açıklamaları sonrası eleştirilere cevap verdi. 

“BU MİLLET, CHP BELEDİYECİLİĞİNİ ÇOK İYİ BİLİYOR”

Özak, açıklamasında ilk olarak CHP’li Tanju Özcan’ı hedef alarak,  “Özellikle CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, partimizi ve Bolu Belediye Başkanımız Sayın Alaaddin Yılmaz hakkında asılsız ve mesnetsiz açıklamalarda bulunmaktadır. Sayın Tanju Özcan, Bolu’da yapılan çalışmaları görmüyorsanız ben sizi ve CHP Bolu teşkilatını davet ediyor, AK Partili Bolu Belediyesi’nin ve Belediye Başkanımız Sn. Alaaddin Yılmaz’ın yaptığı icraatları yerinde inceleme imkânı sunuyorum! Öyle çamur atmakla Bolu halkını kandıracağınızı sanıyorsan yanılıyorsun. Bu millet, CHP Belediyeciliğini çok iyi biliyor” dedi.

“SEÇİLELİ 2 YILI AŞKIN SÜRE GEÇTİ, BU SÜRE DE BOLU İÇİN NE YAPTIN?”

CHP’li Özcan’ı Bolu’ya katkısı olmayan ve polemiklerden başka hiçbir iş yapmayan bir Milletvekili olarak tanımlayan Özak,  “CHP Milletvekili Tanju Özcan’a buradan kamuoyu nezdinde soruyorum;  Milletvekili seçileli 2 yılı aşkın süre geçti, bu süre de Bolu için ne yaptın? Yaptığınız bir çalışma, Bolu’ya bir katkı varsa açıkla ve ben bunu yaptım de, o zaman seni tebrik edeceğim” dedi.

MHP’DE ELEŞTİRİLERDEN NASİBİNİ ALDI

Açıklamasında MHP’ye de yüklenen Merkez İlçe Başkanı Erol Özak, ilk olarak MHP’nin genel ve yerel politikalarını eleştirdi. Özak, çözüm süreci ile ilgili MHP’nin tavrı için “En son konuşacak sizlersiniz! Sizler, terörist başının idamını kaldırdınız, sonra da meydanlarda ip attınız. Sizler, akan kanın durmasından korkar hale geldiniz” şeklinde konuştu.

“KARACASU HALKININ GEÇEN 5 YILI HEBA OLMUŞTUR”

Açıklamasının son bölümlerinde MHP’nin yereldeki siyasilerini ve Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili’yi de hedef alan Özak, “Karacasu halkının geçen 5 yılı heba olmuştur” dedi. Özak, Karacasu Belediyesi’nin hafta sonu açılışını yaptığı düğün salonunun AK Parti döneminde yapıldığını fakat Beydili tarafından salonun yıktırıldığını belirtti. Ayrıca düğün salonu ihalesini alan firmanın MHP’li Beydili’nin Karacasu’da yaptırdığı çelik konstrüksiyonlu evinin yapımını da üstendiğini söyleyen Özak, “Merak ediyorum düğün salonu kaç liraya ihale edildi?” diyerek MHP’li Belediye Başkanı’nın bunu açıklamasını istedi.Özak son olarak açıklamalarını şu şekilde tamamladı; “Tamam muhalefetin vazifesi varsa eksikleri eleştirmektir. Fakat doğru yapılanları da görmemezlikten gelinmemeli diye düşünüyorum. Yine bu millet önümüzdeki 2014 seçimlerinde gerekli dersi vereceğinden eminim. Bu vesileyle tüm halkımızın yaklaşan Ramazan-ı Şerif ayınızı kutlarım.”

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2013, 22:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir
misafir - 8 yıl Önce

ya siz kendi işinizi doğru dürüst yapamıyorsunuz bide başkalarına laf atıyorsunuz bolu belediyesinin yaptığı beleş yer zaptetmeleri size uğramadı galiba siz beleşine bi arabanın elektrik tesisatını yapıyormusunuz bu yönüyle ele alın sonra konuşun

ali yavuz
ali yavuz - 8 yıl Önce

başkanım bunların görevi mikser yani karıştırıcı yapanada mani olurlar

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124