Özbağ “Halep’te İnsanlık Ölmesin”

Seben Belediye Başkanlığı ve Seben Müftülüğü “Halep’te İnsanlık Ölmesin” kampanyası kapsamında ilçede yardım kampanyası başlattı. Kampanyaya kulak veren Seben halkının yardımları 02.01.2017 tarihinde belediye araçlarına yüklenerek dualar eşliğinde Halep e ulaştırılmak üzere Boluya gönderildi.

Özbağ “Halep’te İnsanlık Ölmesin”

Haber: ERDAL TANRIVERDİ

Başkan Özbağ “Halep’te İnsanlık Ölmesin” kampanyası kapsamında ilçemiz halkına çağrıda bulunarak destek olmak isteyenlere elçi olduk... Seben halkı da sesimize kulak verdi ve büyük destek sağladı.Toplanan yardımları dualar eşliğinde Halep e ulaştırılmak üzere gönderdik.

Halep'deki durumu hepimiz biliyoruz. Halep çaresiz. Halep öksüz ve yetimlerin kenti oldu. Halep bizden uzanacak el bekliyordu. Biz de dedik ki Halep yalnız değildir. Yüreğini ortaya koyarak bu işe gönül veren hizmet eden milletten Allah razı olsun. Duyarlı bir Seben var. Kendisine hayır hasenat yolu göründüğü zaman ben her şeyimle varım diyen bir Seben... Böyle bir Seben'e rabbim beni hizmetkar ettiği için şükrediyorum..."dedi.Ayrıca Başkan Özbağ kampanya süresince büyük özveri ile çalışan Seben Belediyesi ve Seben Müftülüğü personelinede teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2017, 15:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128