Özbey, Yılmaz’ı ziyaret Etti

Bolu Merkez Mahalle Muhtarları Derneği başkanı Mehmet Özbey Bolu belediye başkanı Alaaddin Yılmaz’ı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Özbey, Yılmaz’ı ziyaret Etti
 Merkez Mahalle Muhtarları Derneği yeni yönetimi, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Merkez Mahalle Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Özbey ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, “Merkez Mahalle Muhtarları yeni yönetimi olarak Belediye Başkanımıza bir ziyaret gerçekleştirdik. Belediye mahalle muhtarlarının kaynağıdır. Çünkü belediye olmadan çalışmalarımızı sağlıklı bir şekilde yürütemeyiz. Bu zamana kadar Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz’ın mahallelerimize ve bizlere göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız” dedi.

 

“Belediye çalışmalarında en büyük emek muhtarlara aittir”

 

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’da ziyaretten büyük bir memnunluk duyduğunu söyleyerek;“Bolu Belediyesi hangi mahallede çalışıyor ve bu çalışmalarda başarılı bir şekilde yürütülüyorsa bu konuda en büyük emek muhtarlarımıza aittir. Göreve geldiğimizde 23 olan mahalle sayımızı şu anda 43’e çıkarmış bulunmaktayız. Böyle olunca da çalışma alanlarımızda artmış oldu. Bütün ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışmalarına rağmen henüz daha yapmamız gereken çok işler var. Muhtarlarımızın desteği ile eksik kalan çalışmalarımızı programımız dâhilinde yapmaya çalışıyoruz.  Çalışmalarımız kapsamında, her mahallede sosyal tesis ve muhtarlık binası yapmaya çalışıyoruz. Bazı mahallelerimizde projemizi gerçekleştirdik ve aynı zamanda cenaze sahiplerinin taziye evi olarak kullanmalarını da sağlamaya çalışacağız. Çünkü cenaze sahiplerimizin hem acısı oluyor hem de birçok insan oraya geliyor ve o yoğunluk içerisinde bir de gelenlerle ilgilenmeye çalışıyor.  Eğer birçok şehirde olduğu gibi cenaze sahipleri taziye evinde beklerlerse belediye olarak onların her türlü ihtiyaçlarını biz göreceğiz. Böyle bir sistem üzerinde çalışıyoruz. Yeni yönetime başarılar diliyorum. Onlar başarılı olursa Bolu daha da rahatlayacaktır. Bu konuda üzerimize ne düşerse biz de Bolu Belediyesi olarak her zaman yanlarındayız” şeklinde konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2013, 19:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER