ÖZCAN: “Bolu’yu karış karış dolaşıyorum”

CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Göynük, Seben ve Kıbrısçık ilçelerine yaptığı ziyaretlerde gördüğü ilgi üzerine yaptığı açıklamada, “Göynük, Seben ve Kıbrısçık’ta bana gösterilen ilginin nedeni bu ilçelerinde beni milletvekili saymalarıdır. Bolu’yu karış karış dolaşıyorum” dedi.

 ÖZCAN: “Bolu’yu karış karış dolaşıyorum”

CHP Bolu Milletvekili ve 1.sıra adayı Tanju Özcan seçim çalışmaları kapsamında Göynük’ü ziyaret etti. Göynük Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin’i ziyaretiyle başladığı programına Tapu, Nüfus ve Milli Eğitim Müdürlükleri ile devam eden Özcan, Cumhuriyet Savcısı Caner Babaloğlu ve Belediye Başkanı Kemal Kazan’ı da makamlarında ziyaret etti.

Daha sonra esnaf ziyaretlerinde bulunan Özcan, kendisinin Göynük’te her zaman ilgi ile karşılandığını ve burada gördüğü itibardan fazlasıyla mutlu olduğunu söyledi. Özcan, “Ben Göynük’e sadece seçim zamanı gelen bir vekil değilim. Bunu geçtiğimiz 4 yılda Göynüklüler çok iyi gördü ve değerlendirdi. Beni gören Göynüklüler “Sen Göynük’ün Vekilisin” diyorlar. Bunun nedeni Göynük’e her zaman sahip çıkmamdır” diye konuştu.

Özcan, TBMM çatısı altında Göynük’ün uzman doktor ihtiyacından, nedeni belirlenemeyen küçükbaş hayvan ölümlerine kadar birçok konuyu gündeme getirdiğini ifade etti. Bazılarının kendisinin Göynük’te gördüğü ilgiye şaşırabileceğini vurgulayan Özcan, “ben buna şaşırmıyorum. Çünkü her gelişimde ilginin fazlasıyla arttığını görüyorum. Göynük’teki her köyün derdini bilen ve bununla ilgili Meclise soru önergesi veren biri olarak, Göynüklüler ‘bu sorunları en iyi sen çözersin’ diyorlar bana. Bu ilgi, bu güvenin sonucu” dedi.  Özcan, Göynük’teki ziyaretlerine Himmetoğlu, Gerişler ve Ekinciler köyleriyle devam etti.

 

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan Kıbrıscık ve Seben’deydi. Daha önce Gerede, Dörtdivan, Yeniçağa, Mengen, Mudurnu ve Göynük ilçelerini ziyaret eden CHP Bolu Milletvekili ve 1. sıra adayı Tanju Özcan, seçim çalışmaları kapsamında Kıbrıscık ve Seben’i ziyaret eti.

Özcan, diğer ilçelerde olduğu gibi Seben’de, kamu kurum ve kuruluşlarıyla başladığı ziyaretlerini esnaf gezileriyle sürdürdü. Özcan, Cumhuriyet Halk Partisi’nin yükselişini Seben ve Kıbrıscık’ta da gördüğünü, diğer ilçelerde var olan ve gittikçe büyüyen ilgiyi, bu 2 ilçede de hissetmenin kendisini mutlu ettiğini belirtti. Özcan, “zaten Kıbrıscık geçtiğimiz yerel seçimlerde tercihini CHP’den yana kullandı. Öyle görülüyor ki, genel seçimlerde de Kıbrıscıklı hemşerilerimiz tercihini bizden yana kullanacak” diye konuştu.

Seben’de de oylarını fark edilir bir şekilde artıracaklarını vurgulayan Özcan, bunun sinyallerini konuştuğu halkta ve esnafta belirgin olarak gördüğünü söyledi. Özcan, “daha önce Gerede için bir hedef koymuştuk. Oylarımızı 2’ye değil 10’a katlayacağız, demiştik. Bu hedefim sadece Gerede için geçerli değil. Seben, Kıbrıscık ve diğer ilçeler için de geçerli. Bolu’nun her ilçesinde birinci parti çıkmak için karış karış dolaşıyoruz” dedi.  Özcan, çalışmalarına Seben ve Kıbrıscık’ın köylerini ziyaret ederek devam etti. HABER MERKEZİ


 

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2015, 20:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128