Özcan işe hızlı başladı

CHP Bolu milletvekili Tanju Özcan Bolu Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Özcan BTSO’nun Bolu ile ilgili önerilerini meclis kürsüsünden dile getirmeye hazır olduğunu...

Özcan işe hızlı başladı

CHP Bolu milletvekili Tanju Özcan Bolu Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Özcan BTSO’nun Bolu ile ilgili önerilerini meclis kürsüsünden dile getirmeye hazır olduğunu söyledi.

Bolu Milletvekili Tanju Özcan CHP Bolu il başkanı Mehmet Karakaşoğlu ve Merkez ilçe başkanı Cemal Özsoy ile birlikte Bolu Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Emin Semercioğlu’na bir ziyaret gerçekleştirdi.12 Haziran genel seçimleri sonrasında torba yasa ve orman köylüsünün sorunları gibi birçok konuda soru önergeleri verdiğini hatırlatan Özcan; “Bolu Ticaret ve Sanayi odasının Bolumuzun geleceğiyle ilgili olarak tasarladığı önerilerin her zaman destekçisi olacağımın bilinmesini istiyorum. BTSO’ nun bana vereceği bilgiler ışığında Bolunun sorunlarıyla ilgili çözüm önerilerini meclis kürsüsünden dile getirmeye hazırım” şeklinde konuştu. Ziyaretten büyük bir memnunluk duyduğunu vurgulayan BTSO Başkanı Emin Semercioğlu ise Tanju Özcan’ın işe hızlı bir şekilde başladığını vurgulayarak;”Sayın Özcan iş dünyasında yer alsaydı çok başarılı bir iş adamı olurdu. Bizim sektörde ağır olan ve ‘hele yarın olsun’ diyen adamlar hep kaybederler. Bolu’da girişimci insanların sayısının artması gerekiyor biz bunu aşmak istiyoruz. Özellikle Turizm konusunda önemli yatırımların Bolu’ya yapılması şarttır. Düşüncelerimizi Sayın Özcan’la paylaşarak Bolu’nun geleceğinin daha da aydınlık olmasını istiyoruz” şeklinde konuştu.

 Bolu esnafının sorunu benim sorunumdur

 Tanju Özcan daha sonra Bolu Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğini ziyaret etti. Tanju Özcan’ı Bolu Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Tahir Gayret, Başkan Vekili Ahmet Yoltaş ile Denetim Kurulu Başkanı Selahattin Ayen karşıladı. Ziyarette Özcan esnaf ve sanatkârların sorunlarını en üst düzeyde takip ederek sorunlara çözümler getirmek için durmadan çalışacağını belirtti. Ziyaretten memnunluk duyduğunu söyleyen Birlik Başkanı Tahir Gayret ise TBMM’de CHP Grup Yönetimine seçilmesinden ve TBMM Divan Kâtipliğine seçilmesinden dolayı Tanju Özcan’ı kutladı. Gayret; “Bizlerde esnaf ve sanatkârlarımızın sıkıntılarını, taleplerini diğer iki Milletvekilimiz ile beraber kendilerine ileteceğiz “ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133