Özcan’a sert sözler

Ak Parti Dörtdivan İlçe Başkanı Şahin Serin, CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan’a sert sözler. Şirin yaptığı açıklamada; “Karalama kampanyası olarak yürütülen bu çalışmada İl Başkanımıza Dörtdivan’a giremez şeklinde tabela asılması gerekir diye beyanda bulunan CHP milletvekili Tanju Özcan’ın kendisinin Dörtdivan’a bir tek çivisi dahi olmayan bir insan olarak Dörtdivan’a giremez diye tabela asılması gerekmez mi?” diye konuştu.

Özcan’a sert sözler
Şirin açıklamasını şöyle sürdürdü; Dörtdivan Belediye Başkanımız Sayın Hasan Uzunoğlu’nun Dörtdivan’ımızdaki Bolu Caddesi’nin adını Dörtdivan’ımıza milletvekilliği döneminde yapmış olduğu üstün hizmetlerden dolayı caddenin ismini Yüksel Coşkunyürek Caddesi olarak belediye meclisinin MHP’li üyeleri dâhil olmak üzere oy birliği ile almış olduğu kararla değiştirmiştir.

Ancak CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan’ın kasıtlı ve art niyetli olarak sürdürdüğü karalama kampanyası ile AK Parti Bolu İl Başkanımız Sayın Yüksel COŞKUNYÜREK ve Dörtdivan Belediye Başkanımız Hasan UZUNOĞLU hakkında yerel ve ulusal basında karalama kampanyasına başlamıştır. Dörtdivan ilçemizde AK Parti kurulduğundan bugüne kadar oylarını sürekli arttırmış ve 30 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde %68 ve yine 10 Ağustos 2014 tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminde ise %90 oy alarak Dörtdivan’daki durumu açık bir şekilde ortaya koymuştur. Sayın İl Başkanımız Yüksel Coşkunyürek’in Milletvekilliği yaptığı dönemde Otoban girişi, Kartalkaya yolu, Aile Sağlığı Merkezi, kaymakamlık binası, köylerin kanalizasyon ve su sorunları Dörtdivan Anadolu Öğretmen Lisesi ve yayla elektriklerimiz olmak üzere saymakla bitmeyecek nice eserlerde sayın İl Başkanımız Yüksel Coşkunyürek’in büyük gayretleri vardır. Karalama kampanyası olarak yürütülen bu çalışmada İl Başkanımıza Dörtdivan’a giremez şeklinde tabela asılması gerekir diye beyanda bulunan CHP milletvekili Tanju Özcan’ın kendisinin Dörtdivan’a bir tek çivisi dahi olmayan bir insan olarak Dörtdivan’a giremez diye tabela asılması gerekmez mi?

 Dörtdivan’ımız vakti geldiğinde bu tabelayı da asacaktır. Seçimlerde uğramış oldukları hüsranı akıllarınca bu şekilde atlatacaklarını düşünmektedirler. Milletimiz kendine hizmet edeni hiçbir zaman unutmayacaktır. CHP Milletvekili Tanju Özcan’ın Dörtdivan Belediye Başkanımız Hasan Uzunoğlu ile İl Başkanımız Sayın Yüksel Coşkunyürek hakkında yapmış olduğu açıklamayı şiddetle kınıyor ve Dörtdivan halkının takdirine bırakıyoruz.

                                                                                                   

 

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2014, 17:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER