Özcan’dan enfes Türk Bayrağı fotoğrafı

Bolu Barosu Avukatlarından Ahmet Dündar Özcan’ın oğlu, Avukat Volkan Özcan’ın kardeşi işletmeci Hakan Dündar Özcan’dan, Aladağlarda çekilen muhteşem Türk Bayrağı fotoğrafı sosyal medyada fenomen oldu.

Özcan’dan enfes Türk Bayrağı fotoğrafı
Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu’da cafe-bar sektörüyle uğraşan Hakan Dündar Özcan, gezmek amacıyla gittiği Aladağlarda çam ağaçlarına asılmış olan Türk Bayrağını ve bayrağın gölgesinin bölgede bulunan küçük gölet üzerine yansımasını görüntülemesi, muhteşem bir hayranlık uyandırdı.

Özcan, cep telefonuyla çektiği bu güzel manzarayı sosyal paylaşım sitesinden dostlarıyla paylaşırken, fotoğraf büyük bir beğeni tıklanmasını neden oldu. Çam ağaçlarının arasına asılmış ve gölgesi suya yansımış bu güzel fotoğraf için Özcan; “Rakımı çok yüksek olan Aladağlarda bu fotoğrafı görünce şok oldum ve hemen cep telefonuyla bu anı ölümsüzleştirdim. Bayrak bizim bayrağımız ve böylesine güzel bir doğa içerisinde çam ağaçlarının arasında, muhteşem görsellik sağlamasını da dostlarımla paylaşmak istedim. Bayrağımızın birde suya yansıması ayrı bir güzellik oldu. Bayrağımızın yurdumuzun her yerinde böyle dalgalanması onur ve gurur verici” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 15:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER