Özçimen, İl genel meclis Toplantısına katıldı

Vali İbrahim Özçimen, İl Genel Meclisi’nin Kasım ayı toplantısına katıldı. İl Genel Meclisi Üyelerinin önemli bir görev yaptıklarını ifade eden Vali Özçimen “Sizlerin İl merkez ve ilçelere...

Özçimen, İl genel meclis Toplantısına katıldı

Vali İbrahim Özçimen, İl Genel Meclisi’nin Kasım ayı toplantısına katıldı. İl Genel Meclisi Üyelerinin önemli bir görev yaptıklarını ifade eden Vali Özçimen “Sizlerin İl merkez ve ilçelere bağlı köylere elinizden geldiği kadar hizmet yapmaya çalıştığınızı yakından takip ediyorum.” dedi.

Bolu Valisi İbrahim Özçimen İl Genel meclisinin Perşembe günü yapılan oturumuna katıldı. İl Genel Meclis Başkanı Mücahit Kutlu Vali İbrahim Özçimen’in ziyaretinden ve toplantıya katılımlarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İl Genel Meclisleri İl Özel İdaresi için karar organı ama İl Genel Meclisinde almış olduğumuz kararları da mutlaka bir onaylayan ve ondan sonrada alınan kararları icra eden bir merci vardır. Bunun içinde İlin en başındaki idari amirimiz, mülki amirimiz de Sayın Valimiz. Bu bakımdan kendileri ile sürekli olarak kararlar alınırken istişare halindeyiz ve bu kararlarımızın alınmasında da hem hukuka hem de yasalarımıza uygun olması bizim en birinci önceliğimizdir. Bolu’muzun refah düzeyde yükselmesinde el ele her alanda hep beraber çalışıyoruz. 2013 yılı bütçemizi yapmak için görüşüyoruz. Sayın valimize Özel İdaremiz ve arkadaşlarımız adına bizlere verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum. Sayın Valimiz, Bolumuzu daha iyi hale getirmek, gençlerimize daha iyi yaşanabilir bir Bolu bırakmak için ve Bolumuzu gelişmiş şehirlerarasında olmasını sağlamak için yaptığımız çalışmalarda büyük destekler verdi. Sizler adına bir kere daha Sayın Valimize teşekkür ediyorum” dedi.

Tüm İlçelerde çok güzel işler yaptık

İl Genel Meclis Üyelerine Kasım Ayı toplantılarında başarılar dileyen Vali İbrahim Özçimen, “Kasım ve Mayıs ayları Meclisin yoğun çalıştığı aylardır. Bütçeyi hazırlıyorsunuz, gelecek sene yapılacak işleri düzenliyorsunuz. İnşallah başarılı bir dönem olur.  Kasamızdaki paraları Milletimiz ve vatandaşımız için harcıyoruz. Bütün ilçelerimizde çok güzel işler yaptık. Eğitim alanında çalışmalarımız devam ediyor. Karayollarında güzel çalışmalarımız oldu. Onların tamamlanmasıyla halkımızın memnuniyeti artacaktır. Çaydurt-Otoban arasındaki çalışmalar bitecek, otoban girişindeki alt geçit üst geçit çalışmaları bitecek. Göynük yolunda çok ciddi çalışmalar var. Yine Seben’de ve Kıbrıscık’ta güzel çalışmalar var. Çalışmalarımız devam ediyor. Bittiğinde Bolu’dan Kıbrıscık’a gitmek eziyet olmaktan çıkacak” dedi. Daha sonra açılış yoklamasının alınmasının ardından toplantı gündemindeki maddeler tek tek görüşülmeye başlandı. İl Genel Meclis toplantısına Vali İbrahim Özçimen’in yanı sıra İl Özel İdare Genel Sekreteri Tahsin Akduman ve İl Sağlık Müdürü Dr. Mahmut Arık da katıldı.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128