Özçimen, Ulusal kanalların gözdesi olacak

Vali İbrahim Özçimen, 27 Haziran Pazartesi günü dört ulusal televizyonda birden canlı yayına çıkarak Bolu’nun tanıtımını yapacak. Vali Özçimen sırasıyla, Show TV, Cihan TV Network Anadolu da Sabah,...

Özçimen, Ulusal kanalların gözdesi olacak

Vali İbrahim Özçimen, 27 Haziran Pazartesi günü dört ulusal televizyonda birden canlı yayına çıkarak Bolu’nun tanıtımını yapacak. Vali Özçimen sırasıyla, Show TV, Cihan TV Network Anadolu da Sabah, Skytürk TV’de Ekonomi gündemi ve Kanal 24’de Ekonomi Kuşağı programların canlı yayın konuğu olacak.

 

Bolu Valisi İbrahim Özçimen, 27 Haziran Pazartesi günü ilk olarak Show TV’de hafta içi her gün saat 07.00’da yayınlanan ve Caner Karaer’in sunduğu Sabah Haberleri’ne konuk olacak.

Vali Özçimen’in sonraki durağı ise hafta içi her gün yerel ve bölgesel televizyon kanallarında yayınlanan ve Cihan TV Network tarafından hazırlanan Anadolu da Sabah programına katılacak.Sabah haberlerine canlı yayın konuğu olarak katılacak olan Vali Özçimen daha sonra ise öğle bültenlerindeki ekonomi programlarına katılacak. Bu bağlamda Vali Özçimen Skytürk Televizyonunda canlı olarak yayınlanan ve Uyanış Tuğtaş tarafından sunulan Ekonomi Gündemi programına saat 12.00’da konuk olacak.Vali Özçimen son olarak ise saat 16.00’da Kanal 24’de yayınlanacak olan Ekonomi Kuşağı programına konuk olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128