Özçimen’den “aferin” aldılar

Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Vali Özçimen’e ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretten büyük bir memnunluk duyduğunu söyleyen Vali Özçimen; “Sarıcalar özel eğitim merkezinin gösterdiği...

Özçimen’den “aferin” aldılar

Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Vali Özçimen’e ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretten büyük bir memnunluk duyduğunu söyleyen Vali Özçimen; “Sarıcalar özel eğitim merkezinin gösterdiği başarı ilimizde örnek olmuş durumdadır. Yaptığınız çalışmalardan dolayı sizleri kutluyorum” dedi.

 

Sarıcalar Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Müdürü Rıdvan Yücel ve bir grup öğrenci Vali Özçimen’i makamında ziyaret etti. Özel Eğitim Uygulama Merkezi hakkında Vali İbrahim Özçimen’e bilgiler veren Sarıcalar Müdür Rıdvan Yücel, “Sayın Valim sizlerin özel eğitim öğrencilerine gösterdiğiniz hassasiyeti biliyoruz. 3 Aralık 2012 tarihinde saat 19.00 da Necip Fazıl Kültür Merkezinde bir program düzenleyeceğiz. Programımıza katılırsanız, çok memnun oluruz” dedi. Vali İbrahim Özçimen de, “Sarıcalar özel eğitim merkezinin gösterdiği başarı ilimizde örnek olmuş durumdadır. Yaptığınız çalışmalardan dolayı sizleri kutluyorum” dedi. Ziyarete gelen öğrencilere hediyeler veren Vali Özçimen,  kendi elleri ile öğrencilere hurma ikram etti ve öğrencileri kapıya kadar kendisi uğurladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124