ÖZEL GELİYOR

Emniyet Müdürleri kararnamesi çıktı. Kararname resmi gazetede yayımladı. Bu kararnameye göre Bolu Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya, Polis Başmüfettişliği görevine getirilirken yerine ise Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü İbrahim Özel getirildi. Özel’in bu hafta sonuna kadar Bolu’daki görevine başlaması bekleniyor.

ÖZEL GELİYOR

HABER: KASIM ŞAHİN

 Kararnamede 33 İl Emniyet Müdürü merkeze çekilirken, 17­25 Aralık sonrası Bolu İl Emniyet Müdürü olarak göreve başlayan ve istenileni veremeyen Mustafa Kızılkaya’da merkeze çekilen müdürler arasında yer aldı. 

KIZILKAYA GİTTİ ÖZEL GELİYOR 

Bolu İl Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya, Polis Başmüfettişi olarak Ankara’ya  gönderildi. Afyonkarahisar Emniyet Müdürü İbrahim Özel ise Bolu İl Emniyet Müdürü olarak Bolu’ya atandı. Kararnamede 59 ilin Emniyet Müdürleri değişti. İçlerin Bolu İl Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya’nın da bulunduğu 33 ilin Emniyet Müdürler isi ise merkeze alındı.Emniyet Müdürleri kararnamesi çıktı. Kararname resmi gazetede yayımladı. Bu kararnameye göre Bolu Emniyet Müdür görevden alındı.

FETÖ KAPSAMINDA BÜYÜK BAŞARI GÖSTERDİ

Yaklaşık 3 yıl önce Afyonkarahisar’a atanan Özel, 15 Temmuz darbe girişimi öncesi ve sonrası Fettullahçı Terör Örgütü’ne (FETÖ) karşı yürütülen başarılı birçok operasyon ve soruşturmaya imza attığı öğrenildi. Özel’in ayrıca Afyonkarahisar’da göreve geldiğinden bu yana suça yönelik çalışmalarda yüzde 60 oranında başarı gösterdiği ve şehrin suç haritasını çıkartıp bu yönde çalışmalar yaptırıp, görevinde büyük başarı gösterdiği de edinilen bilgiler arasında yer aldı. Olay Gündem Gazetesi olarak her iki müdürümüze de yeni görevlerinde başarılar dileriz.

 

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2016, 17:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128