Özel İdare çalışıyor Köyler yola kavuşuyor

İl Özel İdaresi kırsal altyapı çalışmaları kapsamında asfalt çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. 2013 yılı yatırım programı kapsamında İl Özel İdaresi ekiplerince Fasıl-Kozlu köyleri arasındaki yolda yürütülen çalışmalar tamamlanarak köy yeni asfalta kavuştu. Ekipler diğer köy yollarındaki çalışmalarını sürdürüyor.

Özel İdare çalışıyor Köyler yola kavuşuyor
 İl Özel İdaresinin asfalt çalışmaları Ramazan ayında da sürüyor. Asfalt sezonunun başladığı günden bugüne kadar İl Özel İdaresi ekipleri tarafından il genelinde 11 km. birinci kat asfalt yapım işi, 29 km. ikinci kat asfalt yapım işi olmak üzere toplam 40 km. asfalt yapım işi gerçekleştirildi.Köy yollarının kalite ve standartlarının artırılmasına yönelik çalışmalar devam ederken, Fasıl ve Kozlu Köyleri arasındaki ikinci kat asfalt yapım çalışmalarını, İl Genel Meclisi Başkanı Mücahit Kutlu, merkez ilçe il genel meclis üyeleri İlhan Serçe, Recai Namdar, Taner Laçin ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Tahsin Akduman’da yerinde inceledi.İl genelinde sezon sonuna kadar 217 km. asfalt çalışması yapılması hedeflenirken, İl Özel İdaresi ekipleri mesai mefhumu gözetmeksizin kırsalda köy yollarının iyileştirilmesi için  yoğun çaba harcıyor. Ekipler havalar güzel gittiği sürece Cumartesi ve Pazar günleri de çalışarak köyleri yola kavuşturuyor.Fasıl ve Kozlu köyleri arasında tamamlanan yol çalışmalarından dolayı, köy muhtarları da memnuniyetini dile getirdi. İl Özel İdaresi ekipleri tarafından diğer köylerdeki yol çalışmaları devam ediyor.

 Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2013, 22:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa acar dörtdivan kuruca köyü
mustafa acar dörtdivan kuruca köyü - 8 yıl Önce

köy yollarına önem verdiğiniz için tebrik ederim tüm ekibinizi

hasan arat
hasan arat - 8 yıl Önce

mengen yedi ğöller yoluna gidinde bir bakın yolur halıne bu yol üzerinde 5 tane köy çok kötü yol geçen gün kaza yaptım yolun kötü oldugundan dolayı ilgilenin lütfen

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124