ÖZEL İDARE’DE DURMAK YOK ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

İl Özel İdaresi tarafından sene başında planlanan asfalt çalışmaları hızla devam ediyor. Çalışmaların sürdüğü Kandamış Köyünde meclis üyeleri Erol Özak ve İlhan Serçeyle birlikte incelemelerde bulunan İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer, “Vatandaşımıza en iyi hizmeti ulaştırmak için gece gündüz çalışıyoruz. Bu yıl hedeflediğimiz yol çalışmalarının %70’ini tamamladık. Çalışmalarımız artarak devam edecek” dedi.

ÖZEL İDARE’DE DURMAK YOK ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Haber: Semih BAYKAL

İl Özel İdaresi tarafından Bolu merkez ve ilçelerdeki yol çalışmaları aralıksız devam ediyor. Sene başında İl Genel Meclisince alınan karar ve hazırlanan plan doğrultusunda yürütülen çalışmalarda son olarak Kandamış Köyünde asfalt çalışmaları tamamlandı. İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer beraberinde Meclis Üyeleri Erol Özak ve İlhan Serçe ile birlikte Kandamış Köyü’ndeki çalışmaları yerinde inceledi.

“HEDEFLEDİĞİMİZ ÇALIŞMALARIN %70’İNİ TAMAMLADIK”

Vatandaşa en iyi hizmeti sunmak için gece gündüz çalıştıklarını aktaran Meclis Başkanı Yaşar Yüceer, bu yıl hedeflenen yol çalışmalarının %70’inin tamamlandığını söyledi. Emeği geçen herkese teşekkür eden Yüceer, “İl Özel İdaresi asfalt çalışmaları kapsamında Kandamış Köyündeki devam eden yol çalışmalarını Meclis üyelerimiz Erol Özak ve İlhan Serçe ile birlikte yerinde incelemeye geldik. Çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Sene başında almış olduğumuz karar doğrultusunda 52 km.’lik 1. Kat asfalt çalışmalarının yaklaşık 35 km.’sini tamamladık. 50 km.’lik ikinci kat asfalt çalışmalarının da yaklaşık 30 km.’sini tamamlamış olduk. Yani ortalama bu yıl hedeflediğimiz yol çalışmalarının % 70’ini tamamladık. Önümüzdeki süreçte kış mevsimi gelmeden, hava şartları uygun olduğu taktirde Bolu merkezdeki yol çalışmalarını bitireceğiz. Vatandaşımıza daha iyi hizmet etmek noktasında gece gündüz arkadaşlarımızla çalışıyoruz. Yaptığımız işlerin vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz. Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza ve muhtarlarımıza da desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

“EMEĞİ GEÇENLERDEN ALLAH RAZI OLSUN”

Kandamış Köyü Muhtarı Osman Altun’da köy yolundaki çalışmalardan memnun kaldıklarını belirterek, “Özel İdarenin çalışmalarından bizde çok memnunuz. Her ihtiyacımız karşılanıyor. Yol çalışmalarımız tamamlandığında köyümüz vatandaşları da rahat bir nefes almış olacak. Emeği geçenlerden Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

İl Özel İdaresi ekiplerince köylerdeki yol çalışmaları önümüzdeki günlerde de devam edecek. 

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2016, 14:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 4 yıl Önce

kanal,ne hale gelmiş öyle ? bir uçtan asfalt yapıyor diğer uçtan kaziyorsunuz. yola uyarı koyun aracımızı o yola sokmayalim. ne yaparsanız yapın yollar bu halde iken olumlu puan alamazsiniz.

SIRADAKİ HABER