Özer Özcan CHP’li kadınlarla bir araya geldi

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bolu 27. Dönem Milletvekili Adaylarından Özer Özcan, partinin ana kademe ve tüm ilçe teşkilatlarındaki kadın üyeleri için Yeniçağa’da kahvaltı programı düzenledi.

HABERİN GALERİSİ
CHP

CHP

Haber: BMA

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bolu 27. Dönem Milletvekili Adaylarından Özer Özcan, 24 Haziran seçimlerinde gösterdikleri özverili ve yoğun tempolu seçim çalışmaları için partisinin tüm il ve ilçe teşkilatlarında bulunan kadın üyeleri için Yeniçağa Gölü üzerine yapılan iskelede kahvaltı programı düzenledi. Kahvaltıya CHP İl Başkanı Kazım Karsu, CHP Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Zuhal Toker Işın, CHP Yeniçağa İlçe Başkanı Birol Gürel, partinin duayen isimlerinden Mustafa Hızarcı ile tüm il ve ilçe teşkilatlarında görev alan CHP’li kadınlar katıldı.

Kahvaltı organizasyonunda bir konuşma yapan CHP Bolu Milletvekili Adayı Özer Özcan, “Bugün burada partimizin siz değerli kadın üyeleri ile birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum. Bildiğiniz üzere 24 Haziran erken seçimlerinde kısa sürede çok yoğun bir çalışma dönemi geçirdik. Seçim çalışmalarında partimizin bel kemiğini oluşturan siz değerli hanımefendilere teşekkür ediyorum. Göstermiş olduğunuz gayretlerden ötürü hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum” dedi. Özer Özcan’ın ardından sözü alan eşi Nazire Özcan ise, “Seçimin sonucunda kazanamamış olsak dahi ben sizler gibi güzel dostlar kazandığım için çok mutluyum. Gerçekten çok çalıştık, sizlerden çok güzel bir enerji aldım. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Son olarak bir konuşma yapan CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, “Nazik daveti için Özer Bey ve eşine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Yeniçağalı arkadaşlarıma, merkez ilçe başkanıma teşekkür ediyorum. Ülkemiz ve partimiz zorlu bir süreçten geçmektedir. Bu geçtiğimiz bu yolda dikkat edersek birbirimize saygılı davranırsak CHP olarak daha güçlü olacağımıza inanıyorum. Hepinize 24 Haziran seçimlerinde göstermiş olduğunuz özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından kahvaltıya geçildi. Neşeli ve samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltı programının ardından CHP’li kadınlar Yeniçağa Gölü’nde tekne turuna çıktı.

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2018, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133

banner129