Özeroğlu’ndan Gökçesu’ya Ziyaret

Vali Yardımcısı Necdet Özeroğlu Gökçesu’ya ziyarete gitti. Geçtiğimiz günlerde Gökçesu kömür ocaklarında yapılan çalışma sonrası, bütün gözler bu beldeye çevrildi. Hiçbir sosyal hayatın olmadığı Gökçesu’yu ve sorunları yakından öğrenmek adına Vali Yardımcısı Necdet Özeroğlu ziyarette bulundu.

 Özeroğlu’ndan Gökçesu’ya Ziyaret

Ziyaret sonrası belediye basından yapılan açıklamada, Bolu Valiliği Vali Yardımcılarından H. Necdet ÖZEROĞLU Beldemizi ziyareti sırasında Belediyemizce yapılan çalışmalar hakkında Belediye Başkanı Atilla ATEŞ’ den Beldemiz hakkında bilgi aldı. 05-08 Haziran 2014 tarihleri arasında aşırı yağış nedeniyle zarar gören Beldemiz içinden geçen Mengen Çayının taşması neticesi ile meydana gelen heyelan gören alanlar Belediye Başkanı Atilla ATEŞ tarafından Sayın Vali Yardımcısı ÖZEROĞLU’ na gezdirildi. Konu hakkında Belediyemizin DSİ’ ye müracaat ettiği ve dere ıslahının yapılmasının talep edildiği ve DSİ yetkililerince dere yatağının yıl içinde ıslah edileceği beyan edildi.

 

Ayrıca Beldemizde pazar yeri olarak kullanılan alanın Kuzey kısmında bulunan ve Belediyemizce şimdiye kadar depolama sahası olarak kullanılan alan gezdirilerek Belediyemizce bu alanda spor kompleksi yapılması düşünüldüğü ifade edildi. Bugüne kadar Beldemizde herhangi bir spor alanı ve gençlerimizle ilgili spor yapılacak bir tesisin bulunmadığını beyan eden Belediye Başkanı Sayın ATEŞ,  Sayın Vali Yardımcısı ÖZEROĞLU’ ndan bu konuda Belediyemize gerekli desteğin verilmesi talebi üzerine Sayın Vali Yardımcısı ÖZEROĞLU spor kompleksi yapımında gerekli yardımın yapılacağını beyan etti.

 

Daha sonra Belediyemizce yapılan ve geçtiğimiz ay ihalesi yapılarak hizmete giren Tekstil atölyesi, Belediye Şehir parkı, Belediye Çok Amaçlı Toplantı ve Kültür Salonu ve Aile Sağlığı Merkezinde incelemelerde bulunarak Beldemizden ayrıldı. Bu ziyareti için Belediye Başkanımız Sayın Atilla ATEŞ, Vali Yardımcımız ÖZEROĞLU’ na teşekkürlerini arz etti, denildi.


Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2014, 12:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133