Panterler cephanelik bastı

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün bu güne kadar barıdan başarıya koşan ve Bolulu vatandaşların can ve mal güvenliğini her zaman önde tutan Panterleri büyük bir başarıya daha imza attı. Panterlerin yaptığı şok baskınlarda adeta cephaneliği andıran bir iş yerinde çok sayıda silah, mermi ve el bombası ele geçirildi.

Panterler cephanelik bastı

Haber: Kasım ŞAHİN
Kom Şube Müdürlüğü ekiplerinin ilimiz genelinde Kaçakçılık olaylarının engellenmesine yönelik olarak Gölyüzü Mahallesinde bulunan ve Tekel ürünleri satan iki iş yerinde eş zamanlı yapılan çalışmada; Gölyüzü Mahallesinde bulunan bir iş yerinde yapılan aramada; 29 adet Kaçak veya sahte olduğu değerlendirilen alkollü içki bulunarak el konulmuş 1 şahıs yakalanmış ve hakkında adli işlem yapılmıştır.


Yine ekiplerin Gölyüzü Mahallesinde bulunan başka bir iş yerinde yaptıkları aramada ise; 1 adet El Bombası, 2 adet 7.65 mm çaplı Tabanca bu tabancalara ait 67 adet Mermi, 14 Adet Kurukısı Tabanca ile bu tabancalara ait 2924 adet kurusıkı tabanca mermisi, 682 adet 9 mm. Tabanca Mermisi, 3 Adet değişik çapta mermi, 250 Adet Tüfek fişeği, 617 Adet Havai Fişek, 1200 Adet Torpil, 3474 adet değişik markalarda Maytap tarzı patlayıcı, Değişik markalarda 460 Paket Kaçak sigara, 2029 adet Değişik markalarda Puro, 7 Paket Puro Tütünü, 63 Şişe değişik markalarda sahte olabileceği değerlendirilen Alkollü içki ile 20 Adet Cinsel içerikli hap bulunarak el konulurken, konu ile ilgili olarak 2 şahıs yakalandı ve haklarında adli işlem yapıldı.


Ayrıca aynı gün devam eden çalışmalar kapsamında iki yolcu otobüsünde yapılan aramalarda ise 1.000 paket kaçak sigara bulunarak el konulurken bu konuyla ilgi olarak da, 2 şahıs yakalanarak haklarında adli işlem yapıldı. KOM Yetkilileri; Bolu ilinden huzur ve güvenliği için Bolu İl Emniyet Müdürlüğü olarak çalışmalar aralıksız devam etmektedir açıklamasında bulundular.


Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2016, 10:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124