Panterler sizin kökünüzü kazıyacak…

Bolu İl Emniyet müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü’nün başarıdan başarıya koşan Panterleri, ilimizde torbacılık yaparak gençlerimizi zehirlemeye çalışan uyuşturucu tacirlerinin kökünü kazımak için çalışmalarını sürdürüyor. Panterler, dün zehir tacirlerine bir darbe daha vurarak 4 torbacıyı 150 adet ekstazi hap ile satışa hazır hale getirilmiş 60 gram kubar esrarla birlikte 4 torbacıyı yakalayarak gözaltına aldı.

 Panterler sizin kökünüzü kazıyacak…

Haber: Kasım ŞAHİN

KOM Şubesinin Panterleri uyuşturucuyla ve torbacılarla olan mücadelesi gün geçtikçe daha da başarılı bir şekilde yürütmeye bunların kökünü kazımak adına çalışmalarına ağırlık vereye devam ediyor. Bir ihbarı değerlendiren Panterler önceki akşam gece saat 23.30’da bir ihbarı değerlendirerek, İ.K., H.T., E.İ. ve İ.G. isimli torbacıları bir araç içersinde kıskıvrak yakaladı.

Zanlıların araç ve üst aramalarında 150 adet uyuşturucu madde olan ekstazi hap ile satışa hazır duruma getirilmiş 60 gram kubar esrarı ele geçirdiler. Geceyi nezarette geçiren 4 zehir tüccarı torbacı ifadelerinin alınmasının ardından dün öğleden sonra Savcılığa sevk edildiler. 


Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2015, 20:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128