Panterlerden dev uyuşturucu operasyonu

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğünün Panterleri önceki akşam Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti Kullanımı Alım, ve Satımının Önlenmesine yönelik il genelinde dev operasyonlar yaptı. Yapılan operasyonlarda toplam 8 kişi yakalandı. Ayrıca Panterler yaptıkları operasyonlarda 16 Extacy hap ve 1,5 gram Bonzai ele geçirdi.

 Panterlerden dev uyuşturucu operasyonu

Haber: Semih BAYKAL- Faruk ÇİDEM

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü’nün panterleri İl genelinde uyuşturucu madde alımı ve satışına geçit vermiyor. Panterler önceki akşam il genelinde Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti Kullanımı Alım, ve Satımının Önlenmesine yönelik dev bir operasyona imza attı. Panterler ilk olarak Tabaklar Mah. Mudurnu Kavşağı civarında durumlarından şüphelendikleri 5 şahsa operasyon düzenledi. Bu operasyonda 5 şahıs hakkında yapılan kimlik kontrolü sırasında bir şahıs üzerinde bulunan Extacy haplarını yere atarken yakalandı. Bunun üzerine üst araması yapılan şahıslardan toplam 8 adet Extacy hap ve 1,5 gram Bonzai maddesi ele geçirildi.

 İKİNCİ OPERASYON TOKİ CİVARINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 Yine aynı gün içerisinde Panterler, İl genelinde Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti Kullanımı Alım, ve Satımının Önlenmesine yönelik ikinci operasyonunu Kürkçüler Mahallesi Toki civarına düzenledi. Panterler yol kenarında park halinde bulunan bir otomobil içersinde 3 şahıs hakkında kimlik kontrolü yaptı. Bu kontrollerde de bir kişi üzerinde bulunan 8 adet Extacy hapı yere atmaya çalışırken yakalandı.

 TOPLAM 8 KİŞİ YAKALANDI

 Panterlerin aynı gün düzenlediği iki operasyonda da toplam 8 kişi yakalandı ve 16 Extacy hap ile 1,5 gram bonzai ele geçirildi. Yakalanan şahıslar hakkında da adli işlem başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2016, 16:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128