Panterlerden torbacılara geçit yok…

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğünün Panterleri ilimizde torbacılık yaparak özellikle gençleri zehirlemeye ve uyuşturucuya bağımlılık yaptırmaya çalışan şebekeyle mücadelesini sürdürüyor. Panterler dün özellikle öğrencilere esrar maddesi satmaya çalışan iki torbacıyı yakalayarak gözaltına aldı.

 Panterlerden torbacılara geçit yok…

Haber: Kasım ŞAHİN

KOM Şubesi ilimizde uyuşturucu madde satarak özellikle öğrencilere bağışlık kazandırıp bu işin ticaretini yapmaya çalışan S.K. ile K.S. isimli torbacıları takip ederek gözaltına aldı. Torbacıların evlerinde yapılan aramada içmeye hazır 50 gram esrar maddesini ele geçirdi. Bu ticaret haline getirerek, hem kolay yoldan para kazanmaya çalışan hem de gencecik fidanları bu maddeye alıştırmaya çalışan torbacılar Panterlerin ellerinden kurtulamadı.

Bolu’da son yıllarda uyuşturucu mafyası ve torbacılara büyük darbe vuran KOM Şubesinin Panterleri, bu işin ticaretini yapanlara göz açtırmazken, KOM yetkilileri, “İlimizde uyuşturucu ve satışı konusunda titiz çalışmalar yapıyoruz. Özellikle ailelerden ve öğrencilerden destek bekliyoruz. Torbacılık yaparak gençlerimizi zehirlemeye çalışarak bu yoldan para kazanmaya çalışan kişi veya kişileri mutlaka 155 Polis İmdat hattına bildirmelerini istiyoruz. İhbar yapmaktan kimse korkmasın. İhbarı yapanlar kesinlikle bizde gizli kalmaktadır. Bolu’da halkın huzurunu uyuşturucuyla bozmaya kalkışanlar karşılarında polis teşkilatını bulacaklardır. Bu işin peşini bırakmayacağız ve Bolumuzu huzurlu kent olmaktan kimse alıkoyamaz” diye konuştular.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2015, 19:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
ismail
ismail - 6 yıl Önce

ben kullandım ama ben hic bir zaman ne sattım nede torbacılık yabtım ve heb arkadas kurbanı oldum beni tanıyan tanir vebeni vsu an dan itibaren beni kimse ilkilendirmiyor ve ben yokum benim icin flim bitmistir herkez kendi yoluna benden uzak durun allah a yakin olun bu son sözüm

SIRADAKİ HABER

banner124