PARMAK ARASI TERLİKLİ HIRSIZ ALARMI

Bolu’da yaklaşık yarım saat önce bir eve girip evde yalnız başına bulunan küçük yaştaki bir kız çocuğundan yüklü miktarda altın alıp kayıplara karışan parmak terlikli giyen hırsız için polis alarma geçti. Polis sokak sokak parmak arası terlik iyen hırsızı aramaya başladı.

PARMAK ARASI TERLİKLİ HIRSIZ ALARMI

Haber: Kasım ŞAHİN

Edinilen bilgiye göre saat 14.30 sıralarında Kültür Mahallesi Cengiz Sokak 12/4’deki bir daireye giren hırsız, evde bulunan küçük kız çocuğuyla sohbet etmeye başladı. Sohbet sırasında anne ve babasının altınları nereye sakladığını da soran uyanık hırsız, küçük kız çocuğunun tarifi üzerine yatak odasına giderek, yüklü miktarda ki altınları eliyle koymuş gibi bulup, hemen olay yerinden kaçtı.

Durumu fark eden komşular hemen 155 polis imdat hattını arayarak, yardım talep ederek, hırsızın eşkalini verdiler. 155 polis imdat görevlileri, kirli sakallı, uzun boylu, zayıf yapılı, kot pantolon ve kot gömlek giyen, parmak arası terlik kullanan eşkal üzerine hemen bölgedeki polisler ile Hırsızlık Bürosu ekiplerinin çalışma başlatıp, zanlıyı bir an önce yakalanmasını istediler.

Telsiz anonsu üzerine polis ekipleri parmak arası terlik giyen ve küçük kız çocuğunu kandırarak yüklü miktarda altını alıp kayıplara karışan zanlıyı sokak sokak aramaya başladılar.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2016, 14:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128