“Partimiz ve demokrasi kazanmıştır”

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Milletvekili Tanju Özcan geçtiğimiz hafta tamamlanan merkez ilçe, mahalle ve köy delege seçimleri ile ilgili bir açıklama yaptı. Özcan açıklamasında; “Partimiz ve demokrasi kazanmıştır” dedi.

“Partimiz ve demokrasi kazanmıştır”
HABER: FARUK ÇİDEM

Geçtiğimiz hafta CHP’de tamamlanan merkez ilçe, mahalle ve köy delege seçimleri ile ilgili basın açıklaması yapan Milletvekili Tanju Özcan şunları söyledi; Bilindiği gibi partimizin Bolu Merkez İlçe, Mahalle ve Köy delege seçimlerini geçtiğimiz hafta sonu ve pazartesi günü parti binamızda gerçekleştirdik.  Daha önce yapılan seçimlerde de olduğu gibi bu seçimleri Tanju Özcan değil partimiz ve demokrasi kazanmıştır. Delege listemizin,  her kesime hitap eden, herkesi kucaklayan bir liste olduğunu düşünüyorum.  Delege seçimlerimiz birlik ve beraberlik içinde yapılmış, üyelerimiz de oylarını hiçbir etki altında kalmadan kullanmıştır” diye söyledi.

“ŞÖLEN HAVASINDA GERÇEKLEŞMİŞTİR”

Açıklamasının devamında Özcan; “Seçimlerimiz demokratik bir ortamda şölen havasında gerçekleşmiştir. Üyelerimizin kararına saygı duyuyorum. Partimiz ve İlimiz için en doğru kararı vermişlerdir. Burada kazanan Bolu Örgütü’dür, kazanan Cumhuriyet Halk Partisi’dir.

Bolu Merkez İlçe Mahalle ve Köy Delege seçimlerimizde emeği geçen tüm üyelerimize teşekkür ederim. Delege seçilen tüm partili arkadaşlarımı kutlarım.

Önümüzdeki günlerde yapılacak olan İlçe Başkanı ve Yönetimi seçimlerini de yine demokrasi şöleni şeklinde gerçekleştireceğiz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2016, 10:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128