PKK Terörü Protesto Edildi

Bolu'da Kamu-Sen'e bağlı çalışanlar, mesai bitiminden sonra terör eylemlerini protesto etti. Hükümet meydanında toplanan Türkiye Kamu-Sen üyesi bir grup, saygı duruşunda bulunduktan sonra İstiklal Marşı okunmasından...

PKK Terörü Protesto Edildi

Bolu'da Kamu-Sen'e bağlı çalışanlar, mesai bitiminden sonra terör eylemlerini protesto etti. 

Hükümet meydanında toplanan Türkiye Kamu-Sen üyesi bir grup, saygı duruşunda bulunduktan sonra İstiklal Marşı okunmasından sonra sloganlar atarak, şehitlerin unutulmaması gerektiğini belirtildi. Basın açıklaması yapan Türkiye Kamu-Sen Bolu İl Temsilcisi Hüsnü Yaman, son günlerde terör saldırılarının giderek arttığını hatırlatarak, artık kamu görevlilerine evlerinin önünde saldırı ve suikast düzenlendiğini söyledi. 
 ''Her gün gelen saldırı ve şehit haberleri tüm milletimizi derinden üzmektedir'' diyen Yaman, ''Ancak yine son dönemde toplumumuzda teröre karşı bir duyarsızlık oluştuğu da gözümüzden kaçmamaktadır. Her gün neredeyse onlarca vatan evladımızı toprağa verirken, toplumumuz artık şehit haberlerini sıradan bir olay gibi karşılama noktasına gelmiştir'' şeklinde konuştu. Yaman'ın konuşmasından sonra şehitler için dua eden Kamu-Sen üyeleri, daha sonra olaysız bir şekilde dağıldı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128