POBİAD, Bolulular İzmir buluşması

Ankara Bolulular (Platformu) Derneği, Ankara Bolu Dernekler Federasyonu, İzmir Bolulular Derneği, POBİAD Polatlı Bürokratlar ve İş Adamları Derneğinin ev sahipliğinde İzmir Vilayetler Evinde tanışma ve kaynaşma toplantısı yapıldı. İş adamları proje ve faaliyetlerinden bahsetti.

POBİAD, Bolulular İzmir buluşması

İzmir de Bolulular ile İş Adamları Buluşması gerçekleştirildi.

Ankara Polatlı Bürokratlar ve İş Adamları Derneğinin ev sahipliğinde İzmir de gerçekleştirilen toplantıya; Ankara Bolulular (Platformu) Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Bilgin ve eşi, Polatlı Bürokratlar ve İş Adamları Derneği Başkanı Özcan Temurer ve eşi, İzmir Bolulular Derneği Başkanı Dost Benli ve eşi, Başkan Yardımcısı Erdoğan Yüksel ve eşi ile çok sayıda Polatlı İş Adamı ve Bürokratlar,  İzmir de yaşayan Bolulular eşleriyle birlikte katıldı.

POBİAD Polatlılı Bürokratlar ve İş Adamları Derneği Başkanı Özcan Temurer yaptığı açılış konuşmasında da İzmir’e geliş amaçlarını, dernek faaliyetleri ile yaptıkları ve yapacakları faaliyetler ve projeler hakkında bilgiler verdi. Her zaman Bolulularla iş birliği içinde olmak istediklerini vurguladı.

İzmir Bolulular Derneği Başkanı Dost Benli konuşmasında; Birlik ve beraberlikten söz ederek, Derneğin İzmir deki faaliyetlerinden bahsetti. Amaçları hakkında bilgiler verdi. İzmir den her zaman her konuda yardıma hazır olduklarını vurguladı. Yapılacak projelerde Polatlı Bürokratlar ve İş adamları ile birlikte olmaktan da onur duyacaklarını ifade etti.

Ankara Bolulular (Platformu) Derneği kurucusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Bilgin ise yaptığı konuşmada birlik beraberlik içinde Ankara da kurulu derneklerin bir çatı altında iş birliği içinde çalışmalara katkı verdiklerinden bahsetti. Ankara da Derneklerin bir araya gelerek, Ankara Bolu Dernekleri Federasyonunun kurulduğunu ifade ederek, amaçları hakkında bilgiler verdi. İzmir Bolulular Derneği yönetimi ile de her zaman uzakta olsa gönül birliği içinde haberleşerek, birlikte olduklarını ifade ederek, sürekli paylaşım içerisinde olduklarını söyledi. Bilgin, Polatlı Bürokratlar ve İş Adamları Derneği ile her zaman bir araya geldiklerini ve projelerde yer almaktan onur duyacaklarını söyledi.

İzmir Bolulular Derneği Başkan Yardımcısı Erdoğan Yüksel katılımlarından dolayı katılımcılara teşekkür ederek, kendini tanıttı ve katılımcılarında kendilerini tanıtarak, kaynaşmanın sağlanması gerektiğini söyledi. Katılımcılar sırasıyla kısaca kendilerini tanıttı.

Tanışma sonrası toplantıyı tertipleyen Polatlı Bürokratlar ve İş Adamları Derneği yönetimine teşekkür edilerek, toplantı sonlandırıldı.

Yönetim Kurulu Toplantısında da bir araya gelindi.

İzmir vilayetler evinde yapılan toplantıdan sonra İzmir Bolulular Derneği yönetim kurulu toplantısına geçildi. Toplantıda; İzmir, Ankara Bolu Derneklerinin buluşması ve İzmir de yaşayan Bolulular ile Ankara da yaşayan Boluluların her zaman iş birliği içinde hareket etmesi konusunda işbirliğine gidilmesi değerlendirildi. Bolu ve İlçeleri için her zaman birlikte hareket etme ve destekleme kararı alındı. İyi dileklerin konuşulduğu, yönetim kurulu üyeleriyle tanışma kaynaşma sonrası toplantı sonlandırıldı. Bu organizasyonda emeği geçen dernek başkanlarına ve yöneticilerine teşekkür edilerek, bir başka etkinlikte buluşmak üzere vedalaşıldı.
HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2016, 18:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128