Polisi bile şaşkına çeviren hırsızlık

Bolu’da ilginç bir hırsızlık olayı yaşandı. Bir inşaatta su ve elektrik tesisatı işinde çalışan iki kafadar, sabah döşedikleri malzemeleri gece çalarken suçüstü yakalandılar. Bu olaya polis bile şaşırdı.

Polisi bile şaşkına çeviren hırsızlık

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesine bağlı hırsızlık bürosu ekipleri, yakaladığı iki hırsızı sorguya alınca, tüm gerçekler ortaya çıktı. Zanlıların verdiği ifade yılların polislerini bile hayretlere düşürdü. Hırsızlık suçundan çok sayıda sabıkası bulunan su tesisatçısı E.G ile elektrik tesisatçılığı yapan M.Ö., piyasa değeri 6 bin TL’yi bulan malzemeleri çalıştıkları inşaatın dairelerine döşediler.

Azılı hırsızlar, Aktaş Mahallesindeki bir inşaatın dairesine sabah döşedikleri malzemeleri de gece geç saatlerde çalmak isterlerken hırsızlık bürosu ekiplerinin yaptığı baskınla yakalandılar. Çuvallara konulan su tesisat ile elektrik malzemelerine de el konuldu. Hırsızlık suçundan çok sayıda sabıkası bulunan E.G. ile M.Ö., ifadelerinin ardından Savcılığa sevk edildiler.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2018, 12:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 2 yıl Önce

sizingazsizingazeticilik anlayışınıziste bu kadarkbir şeyi anlayıp dinlemeden yazıyorsunuz savcılık serbest bıraktı neden çünkü susucsuz e g nin sucsuz oldugukanitlandi

SIRADAKİ HABER

banner133